Rüyada Sürme Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada sürme görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Sürme ruya tabiri ve rüya yorumları sürme rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada sürme görmek, zenginlik anlamına gelmektediir. rüyayı gören şahsın herkesi kıskandıracak kadarr lüks ve ihtişamlı bir hhayatı olacağı, evinde hizmetçilerinin, uşaklarının, bahçıvaanın, güvenliğinin bulunacağı anlamına gelmektedir. rüyayı gören şahsın çok yüksek geliree sahip olduğuna, bir giydiğini birr daha giymeyeceğine yorumlanır. Rüyada sürme görmek, bireyin gözünün doyacağıı hatta fazla bile gelecek orandda dünya malından ve nimetlerinden faydalanmaak şeklinde açıklanır.

Rüyada Erkeğin Sürme Çekmesi

Bir erkeğin gördüğü rüyada gözüne ssürme çektiğini görmesi, din adına vee Allah yoluna adanmış bir takkım hayırlı ve güzel işler yaparrak, bu vesileyle toplumdaki önemini arttırmmaya, sevilen biri haline gelmeye vve itibar sahibi olmaya rivayet edeer.

Rüyada Rimel Sürmek

Rüyada rimel sürmek gerçekleri çarpıtmak vve inkâr etmek anlamına gelmektedir. Ortada olan bir gerçeği, evirip çeviripp diğer bir sözle allem ediip, kallem edip farklıymış gibi göstermee çabasına yorulur. Oysa kimse ancak kendini kandırıp sadecce kendine yalanlar söyleyebilir.

Rüyada Rimel Görmek

 

Rüyada rimel gören kişi, yanlış yollaara girecek ve bu yüzden de bazıı hatalara bulaşıp, yakınlarını çok üzzecek anlamına gelir. Büyük bir gaflete düşmeye sonrada pişmaan olup üzülmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Sürme Çektiğini Görmek

Rüyada kendisine sürme çektiğini gören kiişidünya üstünde afiyette ve mutlulukta oolur derler. Şifa bulmaya, hayırlı kimselerle karşılaşmaya, raahat ve iyi yaşamaya ve istediğinee kolay bir şekilde ulaşabilme imkânınaa sahip olmaya delalet eder.

Rüyada Sürme Kalemi Görmek

Rüyada sürme kalemi görmek, rüya sahiibine akıl veren, onu iyi şekilde yönlendiren, ollumlu düşünmesini sağlayan ve sakin kallması için telkinde bulunan biir kimsenin varlığına yorulur. Aynı zamanda aile yaşantısı ile açıklanırr ve aileye yeni bir bireyin katılması iile hanedeki sayının artacağı anlamına gelmektedirr.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin ya da devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Saçının Beyazladığını Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...