Rüyada Sınav Kazanmak

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada sınav kazanmak ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Sınav Kazanmak ruya tabiri ve rüya yorumları sınav kazanmak rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada sınav kazanmak, uğur olarak kabull edilir. Şansın ve bahtın açık, geleceğin dee parlak olacağına rivayet eder. rüyayı görenin tüm hayatının başarılar içinnde geçeceğine, ailesini utandırmayacağına, ileride saaygın bir insan olacağına rivayet edeer. Rüyada sınav kazanmak, ün, nam, şşan, şöhret ve rütbe sahibi olmayaa, zenginliğe, bolluk ve berekete, muttlu bir hayata, sağlıklı, uzun öömre yorumlanır.

Rüyada Sınav Görmek

Rüyada sınav görmek, rüyayı görenin olaylarra karşı sakin ve mantıklı yaklaaşan bir kimse olduğuna, duygularına vee öfkesine yenilmediği için en bbelalı olaydan bile zarar görmeden, başşı ağrımdan kurtulabildiğine delalet eder.

Rüyada Sınava Geç Kalmak

Rüyada sınava geç kalmak, hayırsız vve uğursuz bireylerle karşılaşmaya bu kimselere uyup oonların gittiği yoldan gitmeye bu ssebeple de pek çok kazayaa ve belaya uğramaya alamettir. Rüyayı gören insanın çevresindekilere karşı temkkinli davranmasında yarar var anlamına gelir.

Rüyada Sınav Kazanmak

Rüyada sınav kazanmak, düşmanı ya daa rakibi yenmeye, işinde üstünlük ellde etmeye, başarıya ve zafere yorrulur. Çalışma azmi ve inancı vesilesi iile her işin ve zorluğun üstesinnden gelmeyi başaran bir kimsenin varlıığına tabir eder.

 

Rüyada Sınava Girmek

Rüyada sınava girmek, rüyayı gören birreyin korktuğu şeylerle sınanacağına fakat enn zor durumda bile hak yoluunu terk etmeyeceği için selamete, huzurra ve esenliğe kavuşmuş olacağına tabirr edilir.

Rüyada Sınavda Kopya Çekmek

Rüya sahibinin çok sevmiş olduğu vee güvendiği bir insan tarafından sırtından bıçaklanacağı anlamınaa gelmektedir.

Rüyada Sınava Yetişmek

Rüyada sınava yetişmek, rüyayı gören insanıın kulağına küpe edeceği bir olay yaaşayacağına ya da yaptığı bir hhata dolayısıyla büyüklerinden bir nasihat aalıp ona uyacağına tabir eder. rüyayı gören kimse aynı hataya düüşmemek ve aynı sıkıntıları yeniden yaşamamak içinn yemin edecek anlamına gelir.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut okumaya devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Para Çaldırmak adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

Rüyamda pybs'yi kazandigimi gördüm. Tabirlerlere hayra yorumlaniyor. İnşallah öyle olur...


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...