Rüyada Sırtından Vurulmak

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada sırtından vurulmak ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Sırtından Vurulmak ruya tabiri ve rüya yorumları sırtından vurulmak rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada sırtından vurulmak, insanlara hile yyapan ikiyüzlü bir düşmandır. rüyayı görenin bilmediği kendisini saklayan güüçlü ve tehlikeli bir düşmanı vaardır. Rüyasında sırtından vurulan şahıs hiç ummadıığı bir kişiden kötülük görür vveya hiç beklemediği bir zamanda kendisinne kötülük erişir. Bu rüya haberci ve uyarıcı biir rüyadır. rüyayı gören şahıs çevresinde bulunan insanllara dikkat etmeli ve kötülüklere marruz kalmamak için uyanık olmalıdır.

Rüyada Sırtına Yumruk Yemek

Bu rüya gören için bir uyarrıdır. Yaptığı hatalardan ve günahlardan dönmesi gerekttiğine, yanlış yolda olduğuna ve bbazı kötü davranışlarına karşı yapılmış olaan bir uyarıdır. Bu sebeple rüya sahibinin kendisine ççeki düzen vermesi gerekir.

Rüyada Sırtından Vurulduğunu Ama Kurtulduğunu Görmek

Rüyasında sırtından vurulan ama ölmeyip kurttulan hayatı içerisindeki tüm zorluklardan, sıkıntılardan vee başa gelecek musibetlerden kurtulur. Bu rüya, insanlara kötülük etmek istteyen ama bir türlü buna muvaffak ollamayan bir adamdır. Yine aynı rüya arzu ve isteeklerin gerçekleşmesine, güzel dostluklar kurmaya, hayırlı vve huzurlu bir geleceğe, kötü insannların şerrinden kurtulmaya alamettir.

Rüyada Sırtından Silahla Vurulduğunu Görmek

 

Rüyasında sırtından silahla vurulmak, can sıkıccı bir havadis almaya, kendisine kötüülük yapacak bir haine, hiç ummadığıı yerlerden göreceği kötülüklere, iş hayattında başarısızlığa, yeni girişimlerinden beklemiş oldduğu sonucu alamamaya delalettir. Bazı yorumculara göre bu kendi nefsiini öldürmektir. Yani sırtından vurulan insan nefsini öldüreerek dini anlamda derece kazanır.

Rüyada Sırtından Bıçaklandığını Görmek

Rüyada sırtından bıçaklanan şahıs kendisi kkoruyan ve himaye eden kimseyi kayybeder ve dayanacağı limanı kalmaz. Bu rüya hatalardan dolayı insanların kendisindden yüz çevirmesine, ikiyüzlü bir düşşmana, insanları kandıran kötü bir adaama, iş hayatında başarısızlığa, bazı kötülüüklere maruz kalmaya, sıkıntıya girmeye, isteklerinee ve arzularına kavuşamamaya veya kkendisi için hayırsız olacak davranışlarda bbulunmaya işaret eder.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin ya da isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Otoban Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...