Rüyada Sıva Yapmak

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada sıva yapmak ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Sıva Yapmak ruya tabiri ve rüya yorumları sıva yapmak rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada sıva yapmak, rüyayı gören bireyyin, daha önce giriştiği işlerde yaptığı hataları gözz önüne almayarak, daha sonra yyapmış olacağı işlerde hatalarından deers alarak ve yeni hatalar yapmayaarak başarıya ulaşmasına rivayet edilir. Yapılan hataların yine edilmemesi halinde büüyük başarıların kazanılıp çok iyi işler yapılacağına tabirr edilir.

Rüyada Çimento Karmak

Rüyada çimento karmak, hayal edilen vve yapılması için çok çaba sarfedilen bir işş ya da çalışma için bütüün kişisel yetenekleri ve beccerileri seferber etmeye alamet eder.

Rüyada Kırmızı Kum Görmek

Rüyada kırmızı kum görmek, uzun zzamandır iş hayatında yaşanmış olan sıkıntının son bullmasına ve işle ilgili güzel haaberler alınmasına alamet eder.

Rüyada Sarı Kum Görmek

Rüyada sarı kum görmek, çok zzor durumdaki kimsenin, Allah’a etmiş olduğu isyandan pişmman olmasına ve yaptıkları için ttövbe edip bağışlanmayı dilemesine yorrulur. Ayrıca, sağlık sorunlarında ortaya çıkan artışşa ve hastane yollarının görünmesine yorumlanır.

Rüyada Kum Görmek

 

Rüyada kum görmek, mala yorumlanmaktadır. Çok kum, yapılmış olan çalışmalar vve çalışılan işlerden kazanılan çok paraya rivaayet eder. Diğer taraftan kum görmek, çalışmamaya, iştten kaçmaya ve onca iş bulunmasına raağmen yapılmış olan tembelliğe yorulur. Aynı zamanda, birkaç ahbapla ortak yappılacak bir işe para koymaya işaret eeder.

Rüyada Kireç Görmek

Rüyada kireç görmek, var olan hhastalıkların son bulmasına, yaşanmış olan sıkıntıların bitmesinee ve istenen türlü güzel şeyee ulaşmaya ve feraha çıkmaya rivaayet eder. Aynı zamanda, yapılmış olan bir iştenn sonra aile büyükleri ve komşular tarafındann takdir edilerek diğer insanlara vve yaşıtlara örnek gösterilemeye yorumlanmaktadır.                                                                                                                                                               

Rüyada Çimento Görmek

Rüyada çimento görmek, rüyayı görenin parasaal açıdan sağlayacağı bir avantaj vessilesiyle yapacağı yatırımlardan çok büyük miktarlardaa mal ve mülk kazanmış olaccağına ve hayırlı işlerde kullanacağına işşaret eder.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin ya da dilerseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Salam Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...