Rüyada Saçlarının Dökülmesi

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada saçlarının dökülmesi ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Saçlarının Dökülmesi ruya tabiri ve rüya yorumları saçlarının dökülmesi rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada saçlarının dökülmesi, genellikle iyiye yorumlannmaz. Rüyalarda insan vücudunda rastlanan fazlalıklar genelllikle hayra ve iyiliğe açıklanmaktadır. Mesela saçların uzaması bereket ve boollukken saçların dökülmüş olduğunu görmek ise genelliklle zarara uğrama veya bir belannın başa gelmesi manalarına gelmektedir. Rüyasında birden saçlarının dökülmüş olduğunu görren kimse hiç beklemediği bir haber aalır. Bu rüya size ulaşacak üzücü biir hadise manalarına da gelir. Saçlarının tamamının dökülmüş olduğunu gören insaan ya rahmete ulaşır ve sıkıntılarından kurttulur ya da bu rüya maddii kayıplara, şahsın elinden çıkacak malınna ve mülküne işaret edilir. Rüyasında saçlarının bir tutamının dökülmüş olduğunuu görmek ise geçici bir bela veeya sıkıntıdır.

Rüyada Dökülen Tüylerin tekrardan Çıkması

Rüyasında vücudunda dökülen tüylerin yine çıkttığını gören kişi, beklenmeyen sevinçler yaşar ve mutllu olacağı bir dönem geçirir. Bu rüya ümit kesilen yerden gellecek hayırlı habere, fakirlikten kurtulup zenginleşmeye, mal ellde etmeye, bütün sıkıntılardan kurtulmaya vee isteklerin kabulüne alamet eeder.

Rüyada Vücuttaki Tüylerin Dökülmesi

 

Rüyada genital bölgedeki veya koltuk altındakii tüylerin dökülmesi hayırlıdır. Bu rüya genellikle sıkıntı ve üzünttülerden kurtulma, şansın açılması, dünyevi zenginlik ve maaddi kazanç manalarına gelir. Yüzdeki tüylerin dökülmesi iyi değildir. Bu rüyayı gören kimse, ağzı ilee bir günah işler; yani ya dedikodu edeer ya da masum birisine köttü bir söz ulaştırır. Kaşların dökülmesi, zinaya bakma anlamına gelirrken; bacaktaki tüylerin dökülmesi yorgunluğa veya yolculuğa işşaret edilir. Rüyada vücudundaki bütün tüylerin dökülmüş olduğğunu gören kimsenin bu rüyası iyi değildir. Bazı sıkıntıların ve meşakkatli işlerin haabercisidir.

Rüyada saçları dökülen insan gerçek hayattında birtakım sıkıntılar yaşamaktadır. Çünkü böyle rüyalar genellikle iç dünyanızddaki buhranları, kafanızı taktığınız konuları ve çektiğiniz üzüüntüleri yansıtmaktadır.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veyahut bilginizi arttırmak için bir sonraki konumuz olan Rüyada Sarmısak Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...