Rüyada Sallanmak

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada sallanmak ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Sallanmak ruya tabiri ve ruya yorumları sallanmak rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada sallanmak, rüyanın niteliğine bağlı olaraak delalet eder. Bu rüyanın genel bir yorumu bulunmaamaktadır. Örneğin, bir kimsenin rüyada kendisinin sallanndığını görmesi, kötü huylar edineceğine ve art niyetlerr içerisine gireceğine, göğün sallandığını görmesii, bütün insanları ilgilendiren bbir musibetin baş göstereceğine, gökyüzünde baazı cisimlerin sallandığını görmüş olması devlet adamlarıının ya da tanınmış ve öndde gelen isimlerin arasındann bir kimsenin başına kötü işlerr geleceğine alamet eder.

Rüyada Salıncakta Sallanmak

Rüyasında salıncakta sallandığını gören kişi, dahaa önce yaşamaya alışık olmadığı şeyler yaşayacak vve nasıl davranması gerektiğini bilemeyecek annlamına gelir. rüyayı gören kimsenin bocalayacağı, çaresizlikler vee kararsızlıklar yaşamış olacağı günlerin geldiğine yorulur.

Rüyada Elinin Titrediğini Görmek

Rüyasında elinin titrediğini gören bireyin maaddi anlamda gücünün azalacağı, yokluğa ve kıtlığa düşeceğii anlamına gelmektedir. Rızkın ve kazancın azalması nedeni iile zor günlerin yaşanacağına dair delalet eder.

Rüyada Gökyüzünün Sallandığını Görmek

 

Rüyada gökyüzünün sallandığını görmek hiç iyii değildir ve hayırlara işaret etmez. İnsanları korkuya ve endişeye sürükleyecek kkötü olayların yaşanacağı, çatışmaların, itilafların ve büyük kavgalarrın çıkacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Bacakların Titremesi

Rüyasında bacaklarının titrediğini gören insan dünyalığğa kavuşacaktır denir. Kişi, sahip oldukları ile adından ssöz ettirecektir.

Rüyada Sallanan Sandalye Görmek

Rüyada sallanan sandalye görmek hayırlıdır. rüyayı görenin kendisine büyük mutluluk vereecek resmi bir iş için oturacağı saandalyeye yorumlanır. İmza atmak suretiyle gelecek güzel vee huzurlu günlere alamet eder. kimsenin nikâh masası olarak değerlendirilmiş ollur.

Rüyada Bina Sallanması

Rüyada bir binanın sallandığını görmek, oo bina içinde yaşayanların büyük zorluklara düşmüş olaacağına işaret eder. O yerde yaşıyor olan kişilerin geçimm sıkıntısına, yokluğa, derde ve hastalığa düşmüş ollacağına ve çok kötü günlerle sınavv edilmiş olacağına tabir eedilir. Bu rüya, insanlar için şanssızlık vve uğursuzluk olarak işaret eder.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veya dilerseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Fil Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

#1 ,

ruyamda yüksek bir dağın tepesinde gökyüzünden bana bir salıncak uzandı.o salıncağa bindim.gökyüzünde nereye bağlı oldugunu bilmediğim salıncakta sallandım.sonra tekrar dağın tepesine dogru yönelip orda bulunan kız kardeşimden bana elini uzatıp dağa doğru çekmesini istedim.yeniden dağın tepesine geçtim.ve namaza kalkmam gerektiğini hatırlayıp uyandım.hayırlara vesile olur inşallah...


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...