Rüyada Sarhoş Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada sarhoş görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Sarhoş ruya tabiri ve rüya yorumları sarhoş rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada sarhoş görmek, rüyayı görenin kendii hataları nedeni ile sağlığından, malından vee parasından olacağına rivayet eder. Rüyasında sarhoş gören kişi, tabiri caiizse kendi kafasızlığının kurbanı olacaktır ve büüyük sıkıntılar yaşayacaktır diye rivayet eeder. rüyayı gören insanın hak etmeden kazanndığı parası kendisine yar olmayacak ve biir kuruşundan bile istifade edemeden pull olacak ve elinden kayıp giidecektir. Rüyada sarhoş görmek, hayatın dengesinin bozulmasınna ve rüyayı gören kimsenin maddi anlamdaa ağır bedeller ödemek zorunda kaalmasına tabir eder. Aynı zamanda belalı kişilere bulaşmak anlamınaa da gelir.

Rüyada Sarhoş Kadın Görmek

Rüya sahibinin itibarını zedeleyecek, insanlar arasındakki güvenilir imajını sarsacak ve oonu kötü durumlara düşürecek bir iiş yapmasına ya da söz söylemeesine tabir eder. Rüyada sarhoş kadın görmek büyük biir hataya düşmeye rivayet eder.

Rüyada Sarhoş Erkek Görmek

Rüyada sarhoş erkek de kadın dda aynı şekillerde alamet eder. rüyayı görenin gözden düşmesine, gönüllerdeki yerinnden olmasına neden olacak bir işş yapmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Sarhoş Olduğunu Görmek

 

İşlerin tersi yönde ilerlemeye başlamasına, yokkluğa düşmeye ve bu sebeple dee hane içerisindeki huzurun kaçmasına alameet eder. rüyayı gören insanın elini attığı herr işi ters tepecek ve kendissine zarar ettirecektir. Yoklukla geçecek günlerin yaklaştığı şeklinde değerlendirilmmiş olur.

Rüyada İçki Görmek

Hak yolundan uzaklaşıp, günaha sapmaya vee bu işten yarar sağlayarak geçimini bundan çıkarmayaa delalet eder. rüyayı gören kişi için başkalarının hakkıını yiyerek yolunu bulduğu yorumu yapılır. Bu sebeple toplumda itibarı da yokturr.

Rüyada Sarhoş Birini Görmek

Rüya sahibinin hayatında işe yaramayan, hhatalarından ders almayan yani arsız, uğursuz, kan emiici, rüya sahibini sömürüp devamlı malınndan yiyen, yaptıkları ve konuuştukları ile rüya sahibini küçük düşüüren bir kimseye işaret eder.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut isterseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Alabalık Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...