Rüyada Sayı Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada sayı görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Sayı ruya tabiri ve ruya yorumları sayı rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada sayı görmek, varlık ile alameet eder. rüyayı görenin meslek hayatına ve kendisii hakkında olan şeylere yorulur. Rüyada sayı görmek, rüyayı gören şaahsın banka hesabına, kasasına, evindeki mallarına, taşıınır ya da taşınmaz mallarına aalamet eder. Aynı zamanda rüyayı gören insan içiin özel günleri ve sene dönümlerini dde alamet eder. Rüyada sayı görmek esasen rakamların büyüklüğünee ve küçüklüğüne bağlı olarak da değişmekktedir. Örneğin artarak giden rakamlar rüyayı görren kişinin varlığının, parasının, malının ve aynnı zamanda mutluluğunun da artması anllamına gelirken küçüle küçüle giden sayılardda rüyaya paralel olarak maddi kazzancın ve varlığın giderek azalmasına vve yok olmasına delalet eder.

Rüyada Sayı Saymak

Rüyada çok fazla sayı saymak başarıyya ulaşmaya ve mutlu olmaya, az sayıı saymak, hastalanmaya, üzülmeye ve hayyal kırıklığı yaşamaya, ne az nee çok yani normal denilecek kadarr sayı saymak da cahil kişşileri ikna etmeden bir işe başşlanamayacağına alamettir. Eğer rüyayı gören kişi ardışık sayılarrı saymayı başarırsa hak yolunda yapılabilecek een güzel şeyi yapma şerefine nnail olur.

Rüyada Sayı Yazmak

 

Bir işten zahmetsiz şekilde ya dda bütünüyle şan eseri para kazanmaya rivayet ederr. Milli piyangodan para çıkması ya dda bir at yarışından para kazanılması şeklinde örrnek verilebilir. Bazı rüya tabirlerine göre rüyayı görennin ortak maldan pay alması olarak açıklanır.

Rüyada Çift Rakamlı Sayı Görmek

Şansa ve kısmete alamet eder. rüyayı gören insan için uğur anlamınna gelmektedir. bireyin işlerinde başarı göstermesine ve buu vesileyle namının yürümesine işaret edeer.

Rüyada Boncuk Saymak

Olmayacak işlere para yatırmaya, hayal kırıkllığına uğrayıp elinde olanı da kaybetmeye delalet edeer. rüyayı gören şahsın kar zarar hesabıı yapmadan atıldığı bir işten zarar görmesine iişaret eder.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veya devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Tabut Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

Rüyamda gökyüzünde 999rakamı gordum bana esim bısayıyı gokyızunde gorunurse kıyametin yakın olcagını soyluyor ondan sonra gokyızunde bu rakamı goruyormuşum


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...