Rüyada Seçim Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada seçim görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Seçim ruya tabiri ve ruya yorumları seçim rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada seçim görmek, insanın hayatı içindde bir yol ayrımında olduğuna, buu aşamada vereceği karar ya daa kararlar ile hayatını çok farrklı noktalara götüreceği, hiç olmak isttemediği ya da çok istediği bbir mevkiye geleceğine, işlerinin günden günne daha iyi bir hal alaccağına, kısmetlerinin artacağına, hayırlı kimseler ille tanışıp çok büyük başarılar vve kazançlar elde edeceğine ve aaile hayatının beklemediği bir yöne ddoru gitmiş olacağına alamet eder.

Rüyada Seçim Yaptığını Görmek

Kişinin, iş hayatında düştüğü çıkmazdan aiile bireylerinden alacağı destek vesilesiyle kurtulacağına, iş dünnyası içerisinde rakiplerini zekâsı ve yetenneği ile egale etmesi vesiilesiyle önünün açılacağına, kazancının daha daa artacağına, işlerinin her geçen gün yolluna gireceğine ve yollarına hayırlı kısmetleriin çıkacağına yorulur.

Rüyada Seçim Kaybetmek

Çok sevilen ve değer verilen biir şahsın, gözünü bürüyen para hırsıından kötü ötürü huylar edineceğine, güzell ve ahlaklı davranışlarını kenara aatacağına, kendi bildiğini okuyacağına, temiz ahlakkından yaşamış olduğu olaylar ve düşüncceleri doğrultusunda ödün vereceğine ve kendisinii sergilediği bu tutumundan ötürü ikaaz eden kimselere çirkin sözler söyleyyeceğine alamet eder.

 

Rüyada Seçim Kazanmak

İş hayatı içinde çok hayırlı vee güzel olayların yaşanacağına, problemlerin vve sıkıntıların biteceğine, huzurlu ve mutluu olunacağına, kazanılan başarılar ile çook güzel çalışmalar yapılacağına, bu vessile ile büyük miktarda para kazanılacağıına ve bolluk ve bereket iiçinde yaşanılacağına delalet eder.

Rüyada Seçim Yapmak

Eş, dost ve akrabalardan alınacak yyardımlar vesilesi ile işlerin her geçen gün dahha iyiye gideceğine, problemlerin yakın zamman içinde ortadan kalkacağına, maaddi ve manevi olarak büyük gellişmeler yaşanacağına, problemlerin yakın zaman içinde ssona ereceğine, aile açısından çok bbüyük ilerlemeler kaydedileceğine vee sevilen şahıs ile girilecek birr yolda mutluluktan havalara uçulacağına işaret edder.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veya isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Uyuyan Birini Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...