Rüyada Sevgili Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada sevgili görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Sevgili ruya tabiri ve ruya yorumları sevgili rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada sevgili görmek genel olarak haayra yorulmaktadır.

Rüyada sevgili ile gezmek

Rüyanızda sevgilinizle gezdiğinizi görmüşseniz, arzularınızın ggerçek olacağına delalet eder. Bu rüya mutlu bir evliliğin dee habercisi olabilir.

Rüyada Sevgili İle Kavga Etmek

Rüyasında sevgilisi ile kavga eden kimsse eğer gerçek hayatta bir ilişkisi vvar ise o kimse ile aralarıının daha da iyi olmasına, beraaber hoşça vakit geçirmelerine ve muhabbetleriniin daha da derinleşmesine işaret eetmektedir. Bu rüyayı sevgilisi olmayan bir şahııs görmüşse yakın zamanda bir ilişkiye başlaamış olacağına veya platonik olarak sevvmiş olduğu kimse ile aralarında hiçbbir şey olmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada erkek arkadaş görmek

Rüyanızda, gerçek yaşamınızda olmayan bir erkeek arkadaşınızın olduğunu görmeniz, etrafınızdan bir kişşiye fazlasıyla değer vermeye başladığınızı vve onunla olan ilişkinizi bir bbasamak yükselteceğinizi sembolize eder.

Rüyanızda erkek arkadaşınızın öldüğünü görmeniz, içinizdde bir yerlerde bazı şeylerin bittiğinnin işaretidir. Bu herhangi bir isteğinizden vazgeçmeniz olabilleceği gibi değer verdiğiniz birine karşıı olan hislerinizin git gide kayboolması şeklinde de yorumlanabilmektedir.

 

Rüyanızda erkek arkadaşınızın sizden ayrıldığını görmmeniz, içsel güvensizliklerinize alamet eder. Bu rüya var olan ilişkinizle illgili kaygılarınızın da yüzeye çıkması olabilir.

Rüyada eski sevgili görmek

Rüyada eski sevgili görmek borçlarınızın canınnızı sıkacağına alamet eder.

Rüyayı gören şahıs evli ise, eşşiyle arasında bazı tartışmalar geçebilir. Evde çeşitli huzursuzluklar yaşanabilir.

Rüyada Sevgilisinin Elinden Tutmak

Rüyada sevgilinin elinden tutmak, hayatınızdaki şahhsın güvenilir olduğunun ve ona rahatlıkla sırtınnıza yaslayabileceğinizin göstergesidir. Bu rüya bazen de ilişkinizin illerlemesine, birbirinize olan sevginizin artmasına, doğru innsanla karşılaşmanıza veya bir aile kurmayya ve mutlu, huzurlu bir yyaşam sürmeye işaret edilir.

Rüyada kız arkadaş görmek

Rüyanızda kız arkadaşınızın olduğunu görmeniz, hayatınızdaa olan biri ile ilişkilerinizin daha derinleşeceğini iifade eder. Bir arkadaşlığınız iyi bir dostluğa dönüşebilirr. Rüyada görülen kız arkadaş yakında başlayaccak aşk macerasına, istediğiniz gibi birisi ile ttanışıp ilişkinizi evliliğe dönüştüreceğinize de yyorulabilmektedir.

Bekarsanız ve bir ilişkiniz varsa, rrüyada sevgili görmek iki farklı şekilde taabir edilir. Birbirinin zıttı olan bu yorumlardan ilkkine göre ilişkiniz evliliğe doğru gidecek anlamınaa gelir. Bir diğer tabire göre rüyada sevvgili görmek, rüyayı gören kimsenin sevgilisine karşşı olan hislerinin azalmış olacağına işarret eder. Rüyanızda gördüğünüz sevgilinizle hoşça vakit geçiriyorduysanıız, bu rüya sevgilinizin sizin hoşunuza giddecek şeyler yapacağının habercisidir. Eğer rüyanızdaki sevgiliniz asabi davranışlar seergilemişse, hakkınızda hiç de hoş olmayan dediikodular yapılıyor anlamına gelir. Bu dedikodular yüzünden gerçek yaşamdaki sevgilinizzle aranızda anlaşmazlıklar çıkabilir.

Rüyada Sevgili Tarafından Aldatılmak

Rüyasında sevgilisi tarafından aldatılan insan gerçeek hayatta onunla kavga eder veya söylediği biir şeyden dolayı araları açılır. Bu rüya yakında sevdiğinizle aranızda çıkaacak bazı sorunların habercisidir. Sevgilinize karşı daha sabırlı olmalı vve her şeyi büyütmemeye çalışmalısınız.

Rüyada Sevgilisinin Annesini Görmek

Rüyada gerçek hayatın içindeki sevgilisinin annessini gören şahıs sevdiği insan ile ilişkileeri daha da ciddileşerek evlilik yoluunda ilk adımlarını atarlar. Bu rüya yakın zamanda kız vveya erkek arkadaşınızın ailesi ile tanışacağınıza vee nişan, söz gibi bir oolayın gerçekleşmiş olacağına işarettir. Gerçek hayatta sevgilisi olmayan bir insaan bu rüyayı görse kısmetinin artmasına, eğğer rüyayı gören şahıs bayansa görrücü gelmesine veya arkadaşlarının tanıştıracağı birr kişiye aşık olmasına alamet edeer.

Rüyada Sevgili İle Öpüşmek

Rüyasında sevgilisi ile öpüşen şahıs zamann ilerledikçe ona daha fazla aşıkk olmaya ve bağlanmaya başlar. Özellikle bu rüya karşısındaki kişiye kaarşı güvensizlikleri olanlar için boşa enndişe ettiklerinin ve sevgililerine güvenmeleri gerektiğğinin bir göstergesidir. Bazen de sevgili ile öpüşmek entrikaalarla dolu bir aşk ilişkisine vveya aşk acısı çekmeye yorulmaktadır.

Rüyada Sevgili İle Yemek Yemek

Rüyasında sevgilisi ile yemek yiyen insanınn ailesi huzurlu, bereketli ve muutlu olur. Bu rüya sizin için epey güzzel bir dönemin başlangıcını yorumlanır. Bazen de bu rüya yaşayacağınız muutlu bir gönül ilişkisinin habercisidir. Karşınıza çıkacak ve sizi çok muttlu edecek bir kimse ile yaşayacağınnız mutlu anlara, onunla beraber berraber bir hayata adım atacağınıza daa tabir edilir.

Rüyada Sevgilisi İle Telefonda Konuşmak

Rüyada sevgilisi ile telefonda konuşan şahhıs ona karşı özlem duyar. Bu rüya, sevdiğiniz insan ile aranııza bazı mesafeler gireceğine ve bbu yüzden de birbirinizi özleyip seevginizin derinleşeceğine delalettir. Bazen de böyle bir rüya onddan size ulaşacak habere veya sizze reddedemeyeceğiniz bir teklif sunmasına yorrulur.

Rüyada Birden Fazla Sevgilisi Olduğunu Görmek

Rüyasında birden fazla sevgili gören kimseyee büyük bir kısmet çıkar, hayatı yolunaa girer, her anlamda bereketli vee güzel bir dönem geçirir. Bu rüya kimsenin talihli olaylar yaşamaasına, insanlarla güzel ilişkiler kurmasına, etrafı tarafınndan sevilmesine ve saygı görmesine dde işaret edebilmektedir.

Rüyada Sevgilinin Yüzünü Görmek

Rüyasında sevgilisinin sadece yüzünü gören insaan onunla bir yolculuğa çıkar ve buu yolculukta başına hayırlı hadiseler ggelir. Bazen de bu rüya gerçek haayatta sevgilisi olmayan kişi için yeni biiri ile tanışmasına, platonik bir göönül ilişkisine veya yakın zamanda önüüne çıkacak kısmetlere işaret etmektedir.

Rüyada Ölmüş Birisi İle Sevgili Olmak

Rüyada ölmüş biri ile sevgili oolan insan eğer o ölüyü tanıyorsa, oonun ailesinden yardım göreceğine veya oo kimsenin akrabalarından olan birisi ilee gönül ilişkisine gireceğine işaret edilirr. Bazen de bu rüya ölmüş oo kişiye dua etmeniz gerektiğinin bir gösstergesidir. Rüyada ölmüş şahıs tanınmıyorsa size llayık olmayan ve üzüleceğiniz bir aşk macerassına gireceğinizin ve bu sebeple bbir hayli yıpranacağınızın habercisidir.

Rüyada Sevgili İle Seyahat Etmek

Rüyasında sevgilisi ile seyahat eden kişşi onunla bir yolculuğa çıkar veya bberaber güzel vakit geçirecekleri bir yeree gider. Bu rüya bazen de sevmiş oolduğu kişi ile evlenmeye, mekan değişikliğine, muttlu ve huzurlu bir yuvaya dda yorulur.

Rüyada Eski Sevgili İle Barışmak

Rüyasında eski sevgilisi ile görüşen vve onunla tekrardan barışan kimse, yapmayacağını söylediği biir şeyi yapar veya bazı konnularda büyük konuşmasının cezasını çekker. Bu rüya bazı alimlere göre iise bireyin bulunmuş olduğu durumdan başka bir duruuma geçmesine, halinin değişmesine, maddi anllamda bazı zorluklar yaşamasına vveya isteklerini gerçekleştirmek için çok çalıışması gerektiğine yorulmaktadır.

Rüyada Bir Akraba İle Sevgili Olmak

Rüyasında bir akrabası ile sevgili oolan insan o akrabasından yardım görür veya oo akrabasına benzeyen bir şahıs ilee gönül ilişkisine girer. Bu rüya genellikle şahsın yaşamış ollacağı aşk macerasıdır ve kiminle beraber olacağı kkonusunda bazı ipuçları verir.

Rüyada Sevgili İle Konuşmak

Rüyasında sevgilisi ile konuşan şahıs ondann sakladığı bazı şeyleri açığa çıkarır veyya aralarında küçük bir tartışma geçerr. Bu rüya, fazla düşündüğünüz için ilişkinizdde bazı aksaklıklar yaşadığınızın ve sevgilinizin bbu durumdan hoşnut olmadığının bir göstergesiidir. Sevgilisi olmayan kimseler içinse bu rüüya size yakında ilanı aşk edecek bbir adama veya kadına alamet eeder.

Rüyada Hoşlandığınız insan İle Sevgili Olmak

Rüyada hoşlandığınız şahıs ile sevgili olduğunnuzu görmeniz, yakında ona açılacağınıza ve eğer rüyadda mutlu iseniz bu teklifinizin kabuul göreceğine alamet eder. Bazen de bu rüya yeni biir aşka yelken açmaya, farklı birisi ile tannışıp onunla mutlu olacağınıza delalettir. Eğer hoşlandığınız insanın yüzü asıksa onnun sizin için hayırlı olmadığının göstergesidir.

Rüyada Sevgili İle Buluşamamak

Rüyada sevgilisi ile beraber olmak istteyen fakat bir türlü onunla buluuşamayan şahıs gerçek hayatta sevmiş ollduğu ile arasındaki bütün sorunları hallederr ve onunla evlilik yolunda adıım atar. Bu rüya, yakında bütün isteklerinize kavuşacağınııza ve aşk ilişkinizde her şeyyin sizin istediğiniz gibi gerçekleşmiş ollacağına de tabir olunur.

Rüyada Sevgilisinin Babasını Görmek

Rüyasında sevgilisinin babasını kızgın gören iinsan sevdiği kişiye karşı bazı yanlış hareketleerde bulunur ve onun üzülmesine nedenn olur. eğer sevgilinizin babasının yüzü gülüyorsa ilişkinnizi herkesin onayladığının ve yakın zamanda evlillik gibi ciddi adımlar atacağınızın gööstergesidir.

Rüyada Sevgiliye Sarılmak

Rüyasında sevgiliye sarılan kimse, yakın zamandaa bir duygusal ilişkiye girer. Bu rüya sizin beklediğiniz ve olmasınıı istediğiniz aşk ilişkisinin yakında gerçekleşeceğiine, çok mutlu olacağınız, seveceğiniz biir şahıs ile tanışıp onunla cciddi adımlar atacağınıza yorulmaktadır.

Rüyada Sevgilisini Evlenirken Görmek

Rüyada sevgilisini başkası ile evlenirken görren insan onu kaybetmekten korkar. Bu rüya sevgilinize karşı aşırı bağımlıı olduğunuzun ve bütün hayatınızı onaa yönelik yaşadığınızın göstergesidir. Biraz daha kendinize zaman ayırmalı vee onu daha rahat bırakmalısınız. Yoksa sevdiğiniz kimseyi kaybedebilirsiniz.

Sevgili görmek rüya tabiri

Sevgilisi olmayan bekar bir kişinin rüyadaa sevgili görmesi, mutlu bir birlik yaşayacağının mmüjdesidir.

Rüyada Arkadaşıyla Sevgili Olmak

Rüyasında sevmiş olduğu bir arkadaşı ilee kendisini sevgili olarak görmek, bu arkadaşlığın ssıkı bir dostluğa doğru ilerlemiş olaacağına veya o kişiden bbüyük yardımlar göreceğine delalettir. Bazen de bu rüya arkadaşınızın yakıın zamanda başlayacağı bir aşk ilişkisinin göstergesidir. Bazı tabircilere göre sevgili olarak görrülen arkadaş evliliğe, bir gönül macerasına veya dertleşmeyye de yorumlanır.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin ya da devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Hırsız Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

Rüyada sevgilim annem tarafından beğenilmedi


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...