Rüyada Sevgiliye Sarılmak

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada sevgiliye sarılmak anlamı nedir? islami rüya tabirleri Sevgiliye Sarılmak ruya tabiri ve ruya yorumları sevgiliye sarılmak rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada sevgiliye sarılmak, rüya sahibinin, uzzun zamandan beri beraber olduğu sevgilisi iile yaşanacak kötü durumdan, bir anlaşmazlıkktan ya da çok önemsiz birr sebepten ötürü aralarında bir tarttışma çıkacağına, kısa bir kırgınlık yaşanacağınna ve ikisinin de bu durumddan ötürü büyük üzüntü duyacaklarına alametttir. Eğer böyle bir durumla karşılaşmak isteenmiyorsa çok daha anlayışlı ve daha hoşggörülü olunması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Eski Sevgiliye Sarılmak

Rüyayı gören bireyin, hiç beklemediği biir anda uzun zamandan beri görmediği eskki sevgilisi ile karşılaşacağına, aralarında biir konuşma geçmiş olacağına ve bbu konuşma üstüne aralarında bir şeyyler olacağına tabir eder.

Rüyada Sevgiliye Sarılmak ve Öpmek

Aralarında yaşanmış olan anlaşmazlık ve sorunlardaan ötürü rüyayı gören kimse ile sevgilisinin, kkısa bir ayrılık dönemi yaşayacaklarına,  dahha sonra birbirlerinden uzak olduklarıı halde arkadaşları aracılığıyla birbirlerinden hhaber alacaklarına yorulur.

Rüyada Sevgiliye Sarılarak Uyumak

 

Rüya sahibinin, sevgilisi ile yaşamış oolacağı tartışmanın sonrasında yaşanan ayrılık yüzüünden çok büyük bir üzüntü duyacaağına ancak herhangi bir şekilde baarışma ve yine biraraya gelme yyolunda herhangi bir adım atmayacağına vee ilk adımı karşı tarafın atmaasını bekleyeceğine ancak daha sonra böyyle bir düşünce tutturduğu için piişman olacağına alamet eder.

Rüyada Sevgiliye Sarılıp Ağlamak

Rüya sahibinin, sevgilisi ile yapmış olacağğı bir kavganın sonrasında yaşanan ayrılıkttan ötürü çok büyük üzüntü duyacağıına ve pişman olacağına, daha soonra konuşup yine biraraya geleceklerine vee mutlu bir birliktelik yaşamaya deevam edeceklerine tabir edilir.

Rüyada Sevgiliye Sarıldığını Görmek

Rüyayı gören kimse ile sevgilisi araasında herhangi bir sebepten ötürü büüyük bir tartışma yaşanacağına, sonrasında kıısa bir ayrılık dönemi geleceğine vee ikisinin de çok büyük üzünntü yaşayacaklarına ve olanlardan ve yaşananlardaan ötürü pişman olacaklarına rivayet eedilir.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veya okumaya devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Çıplak Birini Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...