Rüyada Sevgiliyi Öpmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada sevgiliyi öpmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Sevgiliyi Öpmek ruya tabiri ve ruya yorumları sevgiliyi öpmek rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada sevgiliyi öpmek,  o kişiden bir hayır görmek veyya onunla evlenmektir.  Öpmek hakkında rüyalar genellikle izdivaç iile yorulur. Bu rüya ele geçecek para, kazanılaccak başarılar, iş hayatında atılacak önem arz edden adımlar da olabilmektir. Rüyayı gören insan beklemediği yerlerden mutlulluğa erer. Tüm sıkıntıları gider. Yalnız olan bir şahıs bu rüyayıı görse yakında çok seveceği bir erkekle karrşılaşır ve evlenir. Rüyada sevgili öpmeyi bazı yorumcular ggünah işlemek, dünya hayatına düşmek ve batıl oolana meyletmek olarak da yorumlarlar.

Rüyada Genç Birini Öptüğünü Görmek

Rüyada genç birini öpen şahıs oo vasıflarda bir adamdan yardım görürü. Yaşlı birini öpen ise bir haataya düşer ve özür dilemek zorunda kalıır. Genç birini ağzından öpen insan çokçaa para kazanır veya bir mirasa konnar. Yine bu rüya sırlara da alammet eder. Rüyada hizmetçi öpen onun efendisi ille sohbet eder veya arkadaşlık kurar. Bu rüya alçakgönüllü olmaya, yapılmış ollan yardımlara da işaret olabilir.

Rüyada Sevgiliyi Bıyıklı Görmek

 

Bıyık güç, kuvvet ve servettir rüyyada sevgilisini bıyıklı gören kuvvete, şana vve şöhrete ermeye delalettir. Bu rüyayı gören şahıs iş hayyatında istediği başarıları elde eder. Ticaretle uğraşan insanlar bol para kazanacaklaarı işlerde bulunurlar. Meslek hayatında başkalarının takdirini kazanacak eylemlerdde bulunurlar. Bu rüya bazen de yaşanılacak küüçük huzursuzluk, sıkıntıya düşme, zorluklardan sonra fferahlamaya da alamet eder. Ama genel olarak bıyıkla ilgili göörülen rüyalar güç, başarı ve mevkice yükseelmedir.

Rüyada Öpmek

Bu rüya arzuların gerçekleşmesi anlamına geelir. Karşı cinsi öpen yakın zamanda eevlenir veya âşık olur. Öpmekle ilgili rüyalar bir de allınacak güzel haberlerdir. Yakın zamanda ulaşacak olan müjdedir.

Rüyada Anne Babayı Öpmek

Bu rüya epey hayırlı bir rüyadıır. Rüyasında anne babasını öpen insan büyyük hayırlara, menfaatlere işaret edilir. Her anlamda yükselmeye, makam sahibi olmaa, işteki büyük başarılara, insanlara ihsanda bulunmaya, aanne babanın hayır duasına, merhametli olmayya, dünyada rahat ve güzzel bir ömür sürmeye işaret edeer.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin ya da isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Saçlarını Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...