Rüyada Sevildiğini Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada sevildiğini görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Sevildiğini ruya tabiri ve rüya yorumları sevildiğini rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada sevildiğini görmek, rüyayı gören kimseniin, çok mutlu olacağı ve rahaat bir hayat sürmek için ççok büyük atılımlar gerçekleştirmek istediği bbir döneme gireceğine, ortaya koyacağı bazıı çalışmalar vesilesiyle çok büyük miktardaa kazanç elde edeceğine, istediği biir proje için yatırım yapmaya başlayacağınaa, uzun bir zaman boyunca üsstünde düşüneceği bir proje vesilesi iile büyük başarılara imza atacağına vve bu vesileyle çeşitli ödüller kazzanmış olacağına alamet eder.

Rüyada Sevdiği Tarafından Sevildiğini Görmek   

Rüya sahibinin, iş hayatında çok güvendiğği ve değer vermiş olduğu kişiilerin destek vermesi vesilesi ile güzell çalışmalara gireceğine, eline yüklü mmiktarda para geçmiş olacağına ve maal ve mülk sahibi olarak hiçç olmadığı kadar rahat bir hayataa kavuşmuş olacağına yorulur.

Rüyada Biri Tarafından Sevildiğini Görmek   

Rüyayı gören kimsenin, aile hayatı kkurma yolunda çok hayırlı ve ggüzel bir karar vereceğine, böylece uzunn zamandan beri beraber olduğu kiimseyi çok sevindireceğine, kısa bir zzaman içinde daha büyük mutluluklar yaşayyacağına ve çok bereketli günlere giirilmiş olacağına tabir edilir.

Rüyada Sevildiğini Hissetmek

 

Rüya sahibinin, işlerinin çok kısa birr zaman içinde çok büyük başarıllar ile dolacağına, elinde bulunan imkânnları çok akıllıca bir şekilde kullanarakk hayırlı kazançlar elde edeceğine vee aile bireyleri ile beraber girecceği bir iş vesilesiyle çok takdiir edilen ve insanlar tarafından takipp edilen bir insan olacağına rivayeet eder.

Rüyada Sevildiğini Duymak   

Yakın bir zaman içinde karşısına çıkann saygın ve ünlü bir kimse ilee bir iş ortaklığı kuran vve bu ortaklıktan yüklü miktarda kaazanç elde eden rüya sahibinin, hiiç ummadığı bir anda büyük biir şansa kavuşacağına, bu şansı ddoğru bir şekilde kullanması ile ççok büyük bir zenginliğe ulaşmış olacağınaa ve yardıma muhtaç insanlara yardıım edeceğine yorumlanır.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin ya da okumaya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Kurban Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

Merhaba ben çok karasın bir rüya gördüm ama hem rüyada hem gerçek hayatta çok mutlu oldum anlamı olmasını isterim açıkçası. Rüyada başka bir şehirdeydim ailem yoktu tek başınaydım o şehirde de Türkiyenin Rusları vardı yani Türk ve Rus evliliğinden doğan çocuklar. Plaj gibi bir yer var ben oraya gidiyorum ve sallanan kocaman bir alet var üzerimde bir ipi kopuyor ve ondan bir demir koluma giriyor. Bir çocuk geliyor, tanınmış ve yakışıklı yardım ediyor bana ama sonra bir şey oluyor çocuğa sinirlenip gidiyorum. Her gittiğim yerde o var benim bazı çocuklar bana sataşıyor o koruyor beni sonra çocuktan hoslanmaya başlıyorum. Tutuyor elimde gezdiriyor bana şehri neyse oyun gibi bir köprü var yani köprü sallanıyor ve onların çok sevdiği bir köprü o an herkes o köprüden geçmek istiyor neyse geçiyoruz ben tabii korkuyorum geçtikten sonra ailemi görüyorum ama o çocukla olduğumdan o kadar da utanmıyorum.
Çocuğun kız kuzeni o akşam evlenecekmiş ailem de davetli bütün şehir davetli o hazırlanmaya gidiyor ben onu bekliyorum bi kafamı ceviriyorum o var çok yakışıklı felan elimi tutuyor.
Ben sonra ailemle vakit geçiriyorum küçük kuzenimi kucagimda uyutuyorum o hep bana bakıyor herkes anlıyor seviniyor bizlere bakıyor gülümseyerek çünkü bu çocuk hiç sevmemiş ve sonunda benimle karşılaşmış.


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...