Rüyada Sex Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada sex görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Sex ruya tabiri ve ruya yorumları sex rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada sex görmek, bazı durumlarda hayırlaar ve menfaat elde etmeye, bazen dde kimsenin sıkıntıya girmesine veya ziina işlemesine yorulmaktadır. Bu rüya isteklerinizin gerçekleşeceğinize, bekârlar içinn yakında evlenmeye ve hayırlı bir eeşe; evliler bu rüyayı görse hanımınınn hamile kalacağına, güzel ve ileeride anne babasına hayırlı bir evvlada alamettir.

Rüyada Ecnebi Biriyle Sex Yapmak

Rüyasında ecnebi, yani yabancı bir kaadın veya erkekler sex yapan şahıs buu dünyada istediği her şeye kavuşuur. Bu rüya dünyaya yönelip burada muttlu olmadır; fakat bu kimsenin ahirette naasibi yoktur. Allah’tan uzaklaşıp, emir ve yasaklarından kaççınmamaya, dini anlamda mertebenin düşmesine, sadece düünyada mutlu olup ahirette sıkıntı çekmeyye işaret olan bir rüyadır.

Rüyada Kendisine Helal Olan Birisi İle Sex Yapmak

Rüyasında kendisine helal olan bir kimseeyle sex yapan kimse insanların takdirinii ve saygısını kazanır. bu rüya işte yükselmenin, çalışma hayatınnda parlak girişimlerin, ticaret yapanlar iiçin kazançlı atılımları habercisidir. Bu rüyayı gören insan her anlamdaa büyük ün sahibi olacağı, epeey güzel bir döneme gire. Kendisine haram olan kişiyle beraber ollmak ise anlatılanların tam tersidir.

Rüyada Ölmüş Birisi İle Sex Yapmak

 

Bu rüyayı gören kimse,  eğer biir dileği var ise yakında bütünn arzu ve istekleri gerçekleşir. Bazen de yardıma muhtaç olan veeya acz içinde bulunanlar için, gellecek yardıma; sıkıntı yaşamadan elde eddilecek mala ve paraya; şahsın yakkın zamanda önüne çıkacak parlak birr fırsatı değerlendirmesi sonucu büyük baaşarılar elde etmesine delalettir. Eğer ölen insan tanıdıksa, onun malıından yararlanır ve Mirasından Pay Allırsınız.

Rüyada Kendisi İle Sex Yaptığını Görmek

Bu rüyayı gören kimse, bir topluluğaa amir olur veya işinde yükselerek maakam sahibi olur. Aynı zamanda bu rüya yüksek ggelire, geçiminizi kolayca kazanacağınıza alamettir.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veyahut dilerseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Kanat Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...