Rüyada Sigara İçen Birini Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada sigara içen birini görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Sigara İçen Birini ruya tabiri ve ruya yorumları sigara içen birini rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada sigara içen birini görmek, yaşaamda, lükse, konfora, kaliteye ve estetiğe önemm veren, herşeyin en iyisine saahip olmak için çalışan, kötü şeylerdenn haz etmeyen, eğlenceye ve rahattına düşkün bir kimsenin varlığına ttabir edilir. Kişisel ihtiyaçlarını hiçbir zaman geri pllana atmayan, kendine olan saygısından, sevgisinden ödüün vermeyen, dış görünüşü düzgün olsunn diye bakımlı olmaya özen göstteren bir kişiye tabir edilir.

Rüyada Sigara İçen Bir Kadın Görmek

Rüyayı gören şahıs için iyi olduğğu söylenemeyecek nitelikte bir rüyadır. Uğursuzluk olarak kabul edilir ve şanssızz olmaya, kısmetsiz kalmaya, zorluklarla ve aksiliiklerle karşılaşmaya bu sebeple de köötü günler geçirmeye işaret eder.

Rüyada Sigara İçen Bir Erkek Görmek

Rüya sahibinin hanım olması ve bbekâr olması durumunda makam sahibi, iyi giyiimli, yüksek tahsilli, kariyer sahibi, varlıklıı ve asil bir insanla karşılaşşacağı ve ondan etkileneceği, o erkeğindee kendisine karşılık vererek, ileride mmutlu olacakları yuvayı kurmak adına ilkk adımı atacaklarına yorulur. Fakat rüyayı gören insan zaten erkeekse o halde bu özelliklerde bir kimsse ile tanışacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Sigara İçmek

 

Rüyada sigara içmek, gerçekte her nee kadar tasvip edilmeyen bir durum olsaa da, bir insanın uykusunda sigaara içmesi güzeldir. Rüyayı gören şahsın stresini atacağına, kaafa dinleyeceğine ve güzel vakit geçirerek sorunnlardan uzak kalmış olacağına delalet eeder. Kısa süreli de olsa kişiye şiifa olacak zamanlara işaret eder.

Rüyada Sigara Görmek

Rüya sahibi için hayır ve iiyilik bulmuş olacağına işaret eder. kimse sıkıntıların vermiş olduğu ağır yyükten kurtulacak, sevdikleri ile bir araya gelecek heem hasret giderecek hem de diğerr bir sözle kafa dağıtaraak rahatlayacak anlamına gelir. Esenliğe, gönül hoşluğuna, dost davetlerine, koyuu sohbetlere ve rahatlığa rivayet edilir.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veyahut isterseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Ana Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...