Rüyada Sigara İçmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada sigara içmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Sigara İçmek ruya tabiri ve rüya yorumları sigara içmek rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada sigara içmek kişiden kişiye farkklılık gösterir. Bir erkeğin rüyada sigara içmesi çokk hayırlıdır, sabrının sonucunda selamete kavuşmuuş olacağına delalet eder. Bir kadının sigara içmesi bazı prroblemlerin yaşanmasına, bekâr bir kızın siigara içmesi parası için biri iile nikâh yapacağına, orta yaşlarında birr kimsenin gördüğü rüyada sigara içmessi ise sevmiş olduğu bir kişidden elinde olmayan nedenlerden dolayı vve istemeye istemeye ayrılmasına işaret edder.

Rüyada Yasak Bir Yerde Sigara İçmek

Rüyada izin verilmeyen bir yerde sigaara içmeye çalışmak, işin ehil olmayan şahıslaraa verilmesine veya meşru olmayan birr şeyi meşrulaştırmaya çalışmaya yorulmaktadır. Bu rüya bazen de size hayrrı dokunmayacak bir şeyi devamlı dilediğinizin vve istediğinizin bir göstergesidir. Gerçekleştiğinde maddi ve manevi zarara uğrayyacağınız dileğiniz için hayırlısını istemeli ve iillaki olması için inat etmemelisiniz.

Rüyada Sigara Yaktığını Görmek

Rüyada sigara yakmak, gören bireyin ssinirli ve hiddetli bir kişi olduğuna vve bu özelliğinden dolayı sık ssık zor durumda kalıp sıkıntı çektiğinne işaret eder. Bazen de bu rüya kötü ahlakaa, fevri hareketlere, bireyin insanları dinlemeden peşinn hükümle karar veren sabırsız bbir kişi olmasına yorulur. Eğer sigarayı siz değil de biir başkası yakıyorsa, yukarıda saydığımız özelliklere ssahip bir arkadaşınız olur veya bböyle bir kişi ile tanışır vve sohbet edersiniz.

 

Rüyada Sigara Dumanı Görmek

Rüyada sigara dumanı görmek iyi deeğildir. Huzursuzluk ve sıkıntı yaşanmasına delalet edder. Rüyasında sadece sigara dumanı gören şahsıın istikbali parlak, kısmeti ve şansı aaçık anlamına gelir. Bazen de sigara dumanı boş işleer yapmaya, tembelliğe, kimsenin kendisine faydası ollmayan amellerine, kabul görmeyen duaya veeya faydasız ilme veya ibadete yorulmakktadır.

Rüyada Bir Sürü Sigara İçmek

Rüyada birden fazla sayıda sigara içeen şahıs gerçek hayatında sünnetleri vve farları terk ederek kulluk görevleriini yerine getirmez. Bu rüya bazı alimlere göre insanıın işleyeceği birden fazla günahın işaretidiir. Bazen de sıkıntı yaşamaya, kederlenmeye vee bu keder sonucunda epey köötü günler geçirirken hiç ummadığı bbir yerden kendisine yardım elinin uzatılmasınaa delalet eder. Rüyada çokça sigara içen şahıs işş hayatında çok fikir üreterek insanlarıın saygısını kazanır. Bazen de bu rüya ele geççecek çok mala veya yüklü biir paraya yorumlanır.

Rüyada Yanmamış Sigara Görmek

Bu rüya daha gerçekleşmemiş olayların biir habercisidir. Eğer dikkatli olmazsanız bazı hatalar yaparaak kendinizi hiç bulunmak istemediğiniz köötü olayların içine çekebilirsiniz. Yine sönmemiş sigara henüz gerçekleşmemiş üzüntüülere veya sizin seçiminiz sonucunda iiyi veya kötü sonuçlanacak durumlara alameettir. Yanmamış sigara bazen de kavuşmayla sonuçlannmamış aşk ilişkisine de alamet eeder.

Rüyada sigara içmek genel anlamda iyiye yorumlaanır, insanın hedeflerinin gerçekleşmiş olacağına ve güzel birr hayat süreceğine işaret eder. Sigara içmek aynı zamanda hem işş hem de özel hayatla ilgili karar değişiklikklerine, yeni yollar ve yeni çöözümler aramaya da alamet edder. Rüyasında sigara gören kimsenin bütün işlerii yolunda gidecektir. Bazı rüya tabirlerine göre sigara dinii vecibelerin ihmal edildiğine de yorulur.

Rüyada sigara görmek insanın içinde yaşammış olduğu sıkıntıların bir yansımasıdır. Çünkü insanlar arasında sigaranın dertleri azalttığınna dair bir inanış vardır. Bilinçaltında bu bilgiyi taşıyan kişi, içindee yaşamış olduğu üzüntüleri hafifletmek anlamındaa gördüğü rüyada sigara görür veeya sigara içer. Bazen de bu rüyayı keyfine düüşkün insanlar görürler. Toplum içinde bulunmayı, muhabbet etmeyi sevenn bu tipteki kimselerin gördüğü sigaara rüyası keyfe ve sohbete işareet eder. Özellikle sigara içenler için bu rüüya canınızın sigara istemesi sonucu ortayya çıkar. Çünkü rüyaların çoğu insanların istek vve arzuları sonucunda ortaya çıkar. O anda vücudunuzda sigara isteği oluşşmuşsa, rüyada iken sigara içersiniz vveya arkadaşlarınızla gün içinde devamlı beraberr oturup sigara içerek sohbet ediyorsanızz; yani bu gününüzü etkileyen vve rutinde yaptığınız bir olaysa elbeette bilinçaltına yerleşen bu görüntü rüyadaa ortaya çıkar ve aynı şekildde sigara içtiğinizi görürsünüz.

Rüyada Sigara Sardığını Görmek

Rüyada sigara saran kişi aile hayatındaa veya iş yaşamında çıkan tatsızlıklardan dolayı epeey mutsuz olacağı bir dönem geçirrir. Bu rüya insanın yaşamış olacağı problemleere delalettir. Özellikle kendi elinizden çıkacak bazı hadiselerr yüzünden canınız sıkılır ve bir müddet üzüüntü içinde kalırsınız. Bazen de bu rüya kendisi hakkkında olmasa bile bir akraba veya aileden biirinim başına gelecek herhangi bir hadiseeden dolayı şaşıracağınıza ve uzunn süre bu olayın tedirginliğini yaşayaacağınıza yorumlanır.

Rüyada Sigara Almak

Rüyada sigara almak kimsenin hayatında mmeydana gelecek olan güzel değişikliklere ve atılaccak olan yeni adımlara alamet edder. Rüyasında sigara aldığını gören şahsın bütüün idealleri ve istekleri de gerçek olaacak anlamına gelir. Bazı tabircilere göre ise sigara allmak şahsın yakın zamanda uğrayacağı zarara, sıkıntıılı günlere ve bazı konularda anlaşmaazlık yaşamaya alamet eder. sigara alan insan kendisine faydası oolmayan ve kötülük yapmak isteyen insanlarla arrkadaş olur ve onlarla beraber kkötü eylemlerde bulunur.

Rüyada Sigara Dumanını İçine Çektiğini Görmek

Rüyasında sigara dumanını içine çektiğini görmekk, sıkıntı ve keder içinde bulunmaya; fakat kıısa bir süre sonra bu üzüntüleriniizin kaybolup rahata ereceğinize aalamettir. Bazen de bu rüya insanın ağzınddan çıkacak kötü sözlere, yanlış hareketleri sonucu insaanların kalbini kıracağına ya da ddedikoduya işaret edilir. Sigara dumanını içine çekmeden dışarı üffleyen insan son anda tüm sıkıntılarından kurtulacağı biir yol bulur veya kendisine kötüllük yapmak isteyenlerin planını altt üst eder.

Rüyada Sigara Söndürmek

Rüyasında sigara söndüren kimse yanlış yollda olduğunu fark ederek bazı hatalarını tekrrarlamaktan vaz geçer. Bu rüya gören bireyin, yaptığı günahllara pişman olarak tövbe etmesine veya kenndi hataları sonucunda çektiği sıkıntılardan dders almasına işaret edilir. Bazı âlimlere göre bu rüya şşahsın başka birine öğüt vermesine, yanlışından dönmesinii sağlamasına veya toplum içinde yaaptığı iyiliklerle ve dürüst karakteri ille övülmesine tabir edilir.

Rüyada Sigara İzmariti Görmek

Rüyasında sigara izmariti görmek, bazı cann sıkıcı olayların göstergesidir. Bu rüyayı gören şahıs istemeden dee olsa bazı olumsuz olayların iççinde yer alır. Bazen de bu rüya insanın işş hayatında istediği sonuçları alamamasına yorrulmaktadır. Yaptığı çalışmalarda veya girişimlerde başarılı olamazz ve malının bir kısmını elinnden çıkarmak zorunda kalır.

Rüyada Sigara Atmak

Kişinin gördüğü rüyada sigara attığını görmüşş olması moral bozukluğuna, üzüntüye ve kedere ddelalet eder. rüyayı gören insanın zorluğa düşeceği bbir olay yaşamış olacağı anlamına gelir. Bazen de bu rüya kötülüklerden, yaanlış hareketlerden uzaklaşıp işlediği günahlar için nedamet duymakktır. Sigarayı atan ve bir daha almmayan şahıs yanlış arkadaşlarından bütünüyle uzaklaşır ve hidayeete erer. Bu rüya doğru yoldan çıkmış saapkın bir kimsenin ıslah olmasına, kötü amellerini bırakııp hayırlı işler peşinde koşmasına veyaa boş işlerden uzaklaşmasına alamett eder.

Rüyada Tütün Ektiğini Görmek

Rüyada tütün eken şahıs kendisine çook uzak olan bir memleketten yarar görürr veya oradan ailesine büyük biir mal kalır. Bu rüya size uzak olan vee kan bağınızın bulunmadığı bir kişiden görecceğiniz yardıma alamet eder. “Ne ekersen onu biçersin. ” Atasözüne istinaden böyle bir rüyaa bireyin kendi kendini mutsuz edecek vve kahırlanmasına sebep olacak hareketlerde bullunmasına veya yakın zamanda ona birr üzüntü isabet etmesine yorulmaktadır.

Rüyada Sigara İkram Etmek

Bir kimse rüyasında birine sigara ikramm ediyor ya da birinden kendisine sigara uzatılldığını görüyorsa kimsenin hedeflerine ve dilleklerine yorumlanır. İkram edilen sigarayı yakmaksa hedeflerin vee dileklerin gerçekleşeceği anlamına gelmektedir. Bu rüya bazen de dedikodu yapmmaya, gören kimsenin yaptığı kötü davranışların yayılmasına veyya başka insanların da günaha girmeesine sebep olunmasına alamettir. Rüyada kendisine sigara ikram edilirse, doost görünümlü düşmanları ya da kötü huylu arkadaaşları olduğunun ve bu şahısların rüyaa sahibini yanlış yollara ssevk edip hatalar yapmasına neden oolacağının göstergesidir.

Rüyada Sigara Paketi Görmek

Rüyada sigara paketi görmek zenginlik vve bolluk anlamına geldiği gibi aynı zamandaa zengin ve güçlü birine rivaayet eder. Bazı alimlere göre sigara paketi haramm mal ve haksız kazançtır. Sigara paketini atam haram malını ellden çıkarır. Sigara paketini cebine koyduğunu görmek, biir kimseden gayri meşru para elde etmeyee, haram yemeye, sıkıntı içinde kkalacağı eylemlerde bulunmaya veya kimsenin fayddasız ve boş sözleri ile insanlarıın canını sıkmasına ya da ttoplum içinde insanlar tarafından tahkir ediliip uzaklaştırılmaya alamettir.

Rüyada İnsanların Sigara İçtiğini Görmek

Bu rüya size yabancı kimselerden geleccek bir kötülüğün habercisidir. Rüyanızda bir topluluğun durmuş sigara içtiğinni görmeniz, size hiç ummadığınız kimselerin kötülüğünün dokunmaasına, onlardan büyük zararlar görmeye vve bunun sonucunda büyük sıkkıntılar yaşamaya, hakkınızda dedikodu yapıldığına veeya devamlı beraber olduğunuz bir yakınınızın sizze karşı farklı duygular beslediğine aalamettir. Bu rüya bazen de bir işş yerinde çalışan bütün kişilerin aynı sıkıntı duurumuna yaşamasına veya bir halka topluu olarak inecek üzüntüye ttabir edilir.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veya dilerseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Renkli Yılan Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

Rüyamda bi servis aracında sigara içiyorduk. Normalde sigara kullanan biri değilim. Benimle birlikte kayınvalidem ve bi kaç kişi içiyorduk, benim elimde iki tane sigara vardı ve gizli içiyorduk. Servis şoförü sigara yasak dedi bi kaç kere, sonra benim yanıma geldi sen mi iciyorsun diye, hemen arkada söndürdüm sigaraları.


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...