Rüyada Sigara Paketi Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada sigara paketi görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Sigara Paketi ruya tabiri ve ruya yorumları sigara paketi rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada sigara paketi görmek, bireyin eeline hayırlı olmayan bir mal geçer. Sigara paketini yerden alan kişi, iistemeden bir hata işler ve sonucunda pişmaan olur. Sigara paketi işlerde kısa süreli başarısızlıkklar yaşamak, kendisine hayrı olmayan bir parayya konmaktır.

Rüyasında Ateşle Sigara Yaktığını Görmek

Bu rüya yeni başlayacak işlerden hayırr görmeyeceğinize alamettir. Başarılı bile olsanız bu yeniliklerin sizinn için iyi olmadığına alamet edder. Yine bu rüya efkârlanmaya, üzüntüye, herrhangi bir konudan gönlün bunalmasına veeya aşka düşmeye de tabir ediliir. Rüyada kendi değil de başkasının sigarasıını yakan kimse iyiliksever ve ahlakllı bir adamdan yardım görür. Bu rüya kendisine destek çıkacak makaam ve şöhret sahibi bir kişiiye delalettir.

Rüyada Sigara Külü Görmek

Rüyada sigara külü gören kişi, cannını sıkan konulardan kurtulur ve yeni başlangıçlar yyapar.

Rüyada Sigara Görmek

Rüyada görülen sigara içen kişiye görre yorumlanır. Rüyasında sigara gören kimse kuvvet vee güç kazanır. Yine bu rüya içen bireyin ssıkıntı yaşamasına, kısa süreli üzüntü ve kedder haline de yorulmaktadır. Rüyada sigarayı tanıdık birisi içiyorsa üzünntüye o düşer. Rüyada kendisinin sigara içtiğini gören bazıı dertler geçirir ve gönül daralması yaşaar.

 

Rüyada Sigara İçtiği İçin Azar İşittiğini Görmek

Bu rüyayı gören şahıs hataya düüşer ve yaptığı bu hatalardan dolayı insanlaarın kötü bakışlarına ve sözlerine maaruz kalır. Bu rüyayı gören yaptığı hatalardan derrs alır. Yine öğüt vermeye, günah işlemeye veyaa günah sonrasında tövbe etme anlamına dda gelebilmektedir.

Rüyada İçi Dolu Sigara Paketi Görmek

Rüyada içinde çok sigaranın bulunmuş olduuğu paket gören şahıs çok zeengin birisi ile tanışır. Bu rüyayı gören nüfuz sahibi birr adamın yanında yer alır. Aynı zamanda dolu sigara paketi mmakam ve işte yükselmedir. Boş sigara paketi gören kimse iise maddi sıkıntılara, borçlanmaya işaret eeder.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut isterseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada İlaç Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...