Rüyada Silah Atmak

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada silah atmak ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Silah Atmak ruya tabiri ve ruya yorumları silah atmak rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada silah atmak, var olan ddüşmanlara karşı zafer elde edileceğine, kem gözlü iinsanları etrafından uzaklaştırmaya, bireyin kudret vee itibar sahibi olacağına işareet eder. Rüyada silah atmak güç kazanılacak biir mevkiye erişileceğine veya itibar sahibi olunacağına dda alamet eder. Farklı bir yoruma göre ise, gördüğğü rüyada silah atan kimse, haksız yere başşka birine iftira atar ve ggüç durumda bırakır. Yalan söylemeye ve kötü sözlere delaalet eder. Eğer rüyayı gören insan elindeki ssilahı ateşlemiyor ise bu da etrafından görmüş oldduğu bazı olumsuzluk veya çirkin sözzlere karşı savunmaya geçmiş olacağınna ve söyleyecek çok sözü olduğğuna, ancak kimseyi incitmek istemediği için konuşmayacağıına tabir edilir.

Rüyada Silah Taşıdığını Görmek

Güç, makam ve itibar gibi mmanalara gelir ve aynı zamanda kimsenin şerefli birr hayat süreceğine, kendisinin ve aiilesinin her zaman güven içindee olacağına, yetkili bir göreve atanacağğına ya da devlette üst kademelere çıkkmış olacağına işaret eder. Hasta bir tanesinin kendisini silah taşırrken rüyada görmüş olması ise şifa bulmuş ollacağına yorumlanır. Sıkıntılı ve korku içinde yaşıyor ollan kimseler içinse bütün dertlerin ve endişelerin soon bulup şahsın eski hayatına döneceğiine işaret eder.

 

Rüyada Silah Görmek

Farklı yorumlara sahip olan rüya şahsıın haber alacağına tabir edilir. Silah ateşleniyorsa kızgın ve üzücü biir habere işaret eder. Sadece silah görmek ise genellikle iyyi haber alınması anlamına gelmektedir. Rüyada silah gören şahıs mevkili vee güç sahibi bir kişi olduğu gibi, ayynı zamanda sadece ailesinde değil, bbütün akraba etrafında sözü vee hükmü geçen bir kişi oluur. Rüyada silah taşıyan kişi, önem arzz eden devlet işlerinde başarılar ve iyi ssonuçlar elde eder.

Rüyasında silah attığını gören kimseler genelliklee hayati endişe yaşarlar. Kendilerini emniyette hissetmeyen ve herkese karşşı güvensiz bir tutum içinde olan şahhısların sıklıkla görmüş olduğu rüyalardandır. şahsın bir şeyden korktuğunu ve hher an başına bir şey geleceğini düşüündüğünü de simgeleyen rüya, zaman zamman da kötücül düşüncelerin ortaya çııkması ile ilgilidir.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veya dilerseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Dişinin Kırıldığını Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...