Rüyada Silahlı Saldırıya Uğramak

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada silahlı saldırıya uğramak anlamı nedir? islami ruya tabirleri Silahlı Saldırıya Uğramak ruya tabiri ve rüya yorumları silahlı saldırıya uğramak rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada silahlı saldırıya uğramak, hayırlı şekillde tabir edilmez. Büyük dertler anlamına gelen rüya, çook üzücü günler geçirileceğine ve hassta şahısların yaşamlarının son günlerini yaaşadıklarına yorumlanır. Silahlı saldırı, alınacak kötü bir habeerin bireyin bütün gündemini bir andda değiştireceğini de bildirir. Aile içinde dedikodular yüzünden çıkacak köttü tartışmalara ve yıllarca izi kalaccak kalp kırıklıklarına işaret eder. Silah görmek ses anlamına geldiği içinn bu rüyayı gelecek kötü biir habere yormak gerekir. Büyük yankı uyandıracak olumsuz gelişmeler kadar,, bireyin herkesin kulağına gidecek vee ayıplanmasına sebep olacağı bir kaabahat işleyeceğine de yorumlanır. Ticarette yapılmış olan anlaşmaların tek taaraflı şekilde feshedilmesi yüzünden yüklü mikttarda para ödemek zorunda kalmak, alıınan işleri zamanında bitirememek yüzünden tazminaat ödemek anlamına da gelir.

Rüyada Silahlı Saldırıya Uğrayıp Yaralanmak

Ömür boyu pişman olunacak bir işşe girişmek anlamına gelir. bireyi çok derin bir şekilde etkileyeceek gönül ilişkilerine girilmesi yüzünden insanlara olan güüvenin kaybedileceğini, bekar kimseler için hiçbirr kısmeti beğenmemesi yüzünden uuzun seneler yalnız yaşanmış olacağını biildirir. Takıntılı bir hayat sürmenin, geçmiş zaamanda yaşanan olayları devamlı gündeme getirip insanların dda canını sıkmanın ifadesidir.

 

Gerçek hayatında silahlı saldırıya uğrayan insaanların görmüş olduğu bilinçaltı rüyaları arasındadır. Bu tip büyük olaylar yaşıyor ollan ve hayatta kalan insanların yaşadıkları travmanın sonuccunda şahıs aynı sahneleri defalarca faklıı şekillerde rüyalarında görebilirler. Sürekli başına kötü bir şey geleccek olduğunu sanmanın ve giderek paranoyak düşüncelere giirmenin de ifadesidir.

Rüyadan Silahlı Saldırıya Uğrayıp Ölmek

Ailevi sırların bir akraba yüzünden ifşaa olacağını bildirir. bireyin bir anda çok sinirlenmesine nedeen olacak sözler duymasına ve daha sonnra araya girecek kimseler vesilesiyle yatışaacağına, sonrasında ise bu olayların bıraaktığı etkileri üstünden atacağına rivayet ediliir. Geçmişte kavga edilen ve görüşülmeyen birii ile yenden irtibat kurulacağını ve vvar olan bütün sorunları arkada bırakmaanın da tabiridir.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Gölde Yüzmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

#1 ,

Rüyamda bi arkadaşımın evindeydim normalde o arkadasımla pek konuşmam neyse arkadaşımın evıne 2 arkadaşım daha geldi bunlar mutfağa geçtiler ve beni almadılar kapıyı kapattılar sonra bi ara ben onları gördüm kızın biri iki göğsünü açmıştı birinde göz işareti diğerindede farklı bi işaret vardı çizilmişti ve diğer kızın elinde bi kağıt vardı ona bakarak konusuyolardı sordum nedir diye bana söylemedıler ve benı odadan çıkardılar korkmuştum sonra kapı çaldı bı adam geldi biraz psikopat bi tipti kızlardan birinin sevgilisiymiş biraz tartışma oldu bende hazırlanıp çıkıcaktım o adam benı ilk göndermedi o ara dayım geldi onunla tartıştı ve ben o evden çıktım daha sonra merdivenlerde 2 arkadasımın ve ev sahıbı olan arkadasımın annesının öpüştüğünü gördüm koşarak çıktım ordan sokağa attım kendimi ve bir mesaj aldım tehtid edılıyodum umursamadım yoluma devam ettim felak nas ıhlas fatiha surelerini okudugumu hatırlıyorum 2 araba önümü kesip içlerinden silahlı adamlar çıktı ve beni götürmek istedi bu adamları gönderen arkadaşımın sevgilisiymiş benim ona saygısızlık yaptıgımı düşünüp beni kötü yollara sürmek için aldırcakmış sonra bi mavi araba geldi beni kurtardı ordan silahlar patladı falan ama o ara uyandım uyandımmı tam hatırlamıyorum ama geri uyuduysamda rüyaya devam ettim sonra küçük erkek çocugu bana silah çekti yine o adam göndermiş akrabalarım kurtardı o sırada öyle uyandım ve çok etkilendım bu rüyadan lütfen yorumlarmısınız uyuyamıyorum


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...