Rüyada Siyah Kuş Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada siyah kuş görmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Siyah Kuş ruya tabiri ve ruya yorumları siyah kuş rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada siyah kuş görmek, acı birr habere tabir edilir. kimsenin yakınlarından veya sevdiklerinden gelen biir vefat, kaza haberi gibi, hastalık haberi dee söz konusudur. Rengi siyah ancak türünün ne oldduğu anlaşılmayan bir kuş görmek ise şahsın ecelininn geldiğine delalet eder. Aynı zamanda siyah kuş bireyin hayatıı hakkında yaptığı yanlış hareketler neticesinde, dini inancıı sağlam bir kişiden alacağı öğütleree veya nasihatlere de alamettiir. Görülen kuş eve girerse ve hanedde hasta bir şahıs varsa vefat eder. Yaralı bir siyah kuş görmek iise acı çekilecek bir sıkıntıya delalet eder.

Rüya sahibinin çok kötü günler geçirdiğğine ve şanssız olduğuna inandığına işaret edder. Karmaşık bir dönemin, sağlıksız bir rruh halinin ve gelecekten korkmanın sembolleşmiş halidirr. Siyah kuş gören kimseler başlarına hher an kötü bir şey geleceğini ddüşünen ve endişe içinde yaşıyor olaan kimselerdir.

Rüyada Siyah Kuş Öldürmek

Siyah kuş kedere, derde ve sıkıntııya işaret etse de, rüyada siyah kuş öldürmekk, kimse için lanetleneceği kadar büüyük bir sıkıntı ve bbela anlamına gelmektedir. Rüyasında kuş öldüren kimsenin başına ttürlü uğursuzluklar gelir ve hanesindeki kimseler de bbu sıkıntılardan nasibini alırlar. Kötü şans ve bereketsiz bir haayata da delalet eder.

 

Rüyada Beyaz Kuş Görmek

Rüyada beyaz kuş her zaman iyii habere ve sevinç duymaya yorulur. Bazen bir evlilik haberine, kutlamaya, mezuniyyete işaret eden rüya, bekar bir bayaan için alınacak evlilik teklifine aalamet eder. Beyaz kuş hastalıkların sona erip, bireyinn huzurlu ve sağlıklı bir yaşam süreceğği manalarına da gelir. Evli kimseler için ise bebek haaberi olarak nitelendirilir. Yaşlı şahıslara de torun sahibi olacaklarınnın müjdesini verir. Beyaz kuş eve giriyorsa gelin geleceğğine, evden çıkıyorsa da haneden bir tanessinin evlenip gitmiş olacağına anlamlandırılır.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin ya da dilerseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Dişinin Çıkması adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

#1 ,

SİYAH -BEYAZ BİR KUŞ GÖRDÜM GÖZLERİ SİYAH VE BÜYÜKTÜ.
EVİMİN ARKA BAHÇESİNDE YÜRÜYORDU.KISA BİR SÜRE PEŞİME VERDİ VE SONRA PEŞİMİ BIRAKTI.


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...