Rüyada Siyah Yüzük Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada siyah yüzük görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Siyah Yüzük ruya tabiri ve ruya yorumları siyah yüzük rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada siyah yüzük görmek, bireyin sooylu bir aileye sahip olduğunu vveya bekar bir insan ise, evleneceeği kimsenin çok asil ve varllıklı bir aileye mensup olacağını bildiirir. Rüyada siyah yüzük görmek zengin vee kibirli bir kimseye de işşaret etmiş olduğu gibi farklı yorumllara da neden olur. Rüyasında siyah yüzük gören şahsın işş hayatı aksiliklerle dolu olur vee ekonomik açıdan devamlı bir kkayıp yaşar. Yoksulluğun ve geçim sıkıntısının da delalleti sayılan rüya aynı zamanda rrüyayı görenin arkasından yapılmış olan çiirkin dedikodulara ve atılacak bir iftirayya da haber verir.

Rüyada Yüzük Kırılması Görmek

Rüyasında yüzüğünün kırılmış olduğunu gören innsan çok sevmiş olduğu birinden acı dollu sözler işitir. Evlilik yüzüğünün ikiye ayrıldığını görmek isse insanın hayat arkadaşı ile yollarını ayırracağını ve boşanma yaşanmış olacağını siimgeler.

Rüyada Yüzük Hediye Etmek

Bir başkasına yüzük hediye etmek, saahip olunan malların veya servetin bir kısmınıın paylaşılacağına, yoksul insanlara hayırlarla doolu iyiliklerde bulunulacağına, bireyin alçak gönülllü ve yardımsever biri olduğuna delaleettir. Karşı cinse yüzük hediye ettiğini görren bekar bir kişi ise evlenir.

Rüyada Yüzük Görmek

 

Hayırlara yorumlanan rüyalardandır. Görülen yüzük gümüş ise, insanın mmalında ve servetinde büyük bir artış söz konussu olur. Gümüş yüzük aynı zamanda söz veyaa nişan gibi kutlamalara da alamet eder. Demirden veya değersiz bir metalden yaapılmış olan yüzük görmek ise, insanın servetinden önemm arz eden bir kısmını kaybbetmiş olacağına veya mallarının ddeğersizleşeceğine delalet eder. Farklı bir yoruma göre ise, demiirden yapılmış bir yüzük gören kimse toplum nazarındaa sözü geçen çok güçlü bbir insan haline gelir vee itibar sahibi olur. Kırmızı taşlı yüzük görmek ise rüüyayı gören insanın fesat biri olduğuna ve başkka birilerine kötülük yaptığına işaret eedilir. Bakırdan bir yüzük takan kişi isee kötü niyetli ve alçak, hain bir kiişi olur.

Kişinin evlilik hayalleri kurduğuna ancak biir türlü muradına eremediğine yorulur. Psikolojik olarak evlenmeyi çok arzu edenn veya evlilik hazırlıkları istenmeyen durrumlar nedeni ile yarım kalan insaanların bilinçaltlarında yüzük hakkında sembollerin rüyaalar içinde açığa çıkması epey norrmaldir.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veya dilerseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Denizin Yükselmesi adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...