Rüyada Soğan Yemek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada soğan yemek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Soğan Yemek ruya tabiri ve ruya yorumları soğan yemek rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada soğan yemek, rüyayı gören kimseniin iyi niyetini geri plana atarak, sadece kendissini düşünüp bazı işler yapacağına yorulurr. Kişi, huy değiştirecek ve art niiyetli kişilerle hareket ederek, hak yiyerek kazanç eelde edecek, yanlış yollara sapacak vee dinden ayrılacak anlamına gellir. Rüyada soğan yemek, bencil, sadece kendii çıkarı ve kendi mutluluğu için çalışan, gerisii üzülür mü, kırılır mı, ağğlar mı diye düşünmeyecek kaddar katı kalpli bir kimsenin vvarlığı ile açıklanır.

Rüyada Yeşil Soğan Görmek

Rüyada yeşil soğan görmek, rüyayı göreen kişinin gözünü çok yükseklere diktiğine, olmayaccak işlere heveslendiğine bu sebeple dde etrafındaki kişiler tarafından alay konnusu edilip, kendisiyle eğlenildiğine alamet ederr.

Rüyada Kuru Soğan Görmek

Rüyada kuru soğan görmek, rüyayı görrenin canını sıkacak, neşesini kaçıracak sözler etmekten kaçıınmayan hem de bunu gözünün iiçine baka baka yapan arrsız, uslanmaz bir takım kimselerin varlıığı ile açıklanır.

Rüyada Soğan Kabuğu Görmek

Rüyada soğan kabuğu görmek, rüyayı görren şahsın lüks ve rahatlık içindee yaşayacağına ve bir elinin yaağda bir elinin de balda olacaağına işaret eder. Sağlıklı, mutlu ve hayırlı bir ömmre alamet eder.

 

Rüyada Soğan Toplamak

Rüyada soğan topladığını görmek, güzel vve mutlu günlerin eli kulağında ollduğuna ve her an kapıyı çalabileceğinne yorumlanır. Çok hayırlı bir rüyadır, şahsın hayatınınn nasıl isterse öyle ilerlemiş ollacağına ve kendisine huzur getirmiş olaacağına tabir edilir.

Rüyada Soğan Ekmek

Rüyasında soğan ektiğini gören kişi, bazzen iyimser bazen de çok öfkeeli oluyor anlamına gelir. Neye ne zaman öfkeleneceği hiç bellli olmuyordur. Bu kişi, bazı günler çok gülerr yüzlü ve iyi görünürken baazen de asık suratlı ve muttsuz görünebiliyor. Bu rüya, yaptıkları ile konuştukları birbbirini tutmayan bir kişiye yorumlanır.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin ya da okumaya devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Amcasını Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...