Rüyada Su Böreği Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada su böreği görmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Su Böreği ruya tabiri ve rüya yorumları su böreği rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada su böreği görmek, geleneklerine çook bağlı olan insanın yeni bir gelişşmeyi içine sindiremeyeceği ve karşı dduracağı için sıkıntılı bir psikoloji yaşayacağıına tabir edilir. Aile içinde eşin veya çocukların şaahsın hayata bakış açısının aksine davranışlarda buluunması, kararlar alması ya da keendi istekleri doğrultusunda davranması neticesinde ooluşacak gerginliklerin uzun bir süre devaam edeceğine ve ailenin bu ddurumu toparlamakta güçlük çekeceğine alamettir. Aşırı içine dönük bir yaşama sahiip olan kimseler rüyalarında su böreği ggörürlerse beklemedikleri bazı değişimler sonucunda aalıştıkları standardın dışına çıkarlar. Çok tatsız olmasa da kimsenin baakış açısını değiştirmek zorunda kalacağı için kıssmen de olsa sıkıntı çekeceğine yorulurr.

Rüyada Su Böreği Yemek

Kutlama yapmak, başardığı bir işi herkeslee paylaşmak ve fikrini geniş ttopluluklara sunmak isteyen rüyayı gören iinsanın kendisini iyi hissedeceğini delalet edder. Genç yaşta elde edilecek zirvenin vve imrenilecek bir kariyerin, işlerin kimseninn planladığı şekilde ve başarıyla sonnlanacak halde ilerleyeceğini bildirir. Kazanılan bir zaferin neticesinde rüyayı ggörenin vakit kaybetmeden hemen yeni amaaçlar doğrultusunda hareket edeceğini de ttabir eder.

 

Rüyada Su Böreği Açmak

Aşırı iyiliksever biri olması yüzünden bireyyin kötü niyetli şahısları fark edememesii yüzünden bazı problemler yaşayacağına alaamet eder. Herkese eşit yaklaşıldığını ve adil birr insan olunduğunu da tabir edenn rüya, kalabalıklar içinde geçecek biir sürece de yorulur. Sağlık konusunda sorunsuz bir hayatı simgeleddiği gibi, ağız tadının yerinde olaacağını, ufak tefek sıkıntılar yaşansa daa şahsın genel olarak huzurlu vve mutlu biri haline geleceğini bildiirir.

İlgi alanı geniş olan ve deevamlı olarak yeni şeyler keşfetmek, yenii bilgiler edinmek isteyen kimselerin meerak duygularının yüksek olduğunu ifade eeder. Su böreği kimsenin geleneksel bir aailede büyüdüğünü ve özellikle ikili ilişkiller konusunda daha dar fikirli vve sabit düşüncelerle hareket ettiğimi dde sembolize eder.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veya dilerseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Pembe Elbise Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

Su böreğini gazeteye sariyorumm sonra bir bakıyorum iki küçük köpek su böreğini biraz yemiş onlari kovaliyorum yedikleri yerleri çöpe attı m ve tekrar böreği sardı m paket yaptım


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...