Rüyada Su Hortumu Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada su hortumu görmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Su Hortumu ruya tabiri ve ruya yorumları su hortumu rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada su hortumu görmek, bireyin hayıırlı bir işi eline ayağına dolandıracağına, güzel bbir olayı mahvedip, hayatı boyunca neddamet duyacağına tabir edilir. Rüyasında su hortumu gören kimselerin iişleri dolambaçlı ve zor olur. Aynı zamanda aile içinde her olayya karışan ve kimsenin huzurunu bozan şahısların vaarlığına da alamet eder. Su hortumu görmek bazen de uzuun sürecek lafa söze alamet eder. rüyayı gören insanın beceriksizliğine, kolayca çözülebiilecek işleri zora soktuğuna da delalet eder.

Hortum görmek genellikle uzayan ve sıkınntı yaratan durumların rüyalar içinde sembolize olmuş hallerridir. Rüyasında su hortumu gören kimseler gerçekk yaşamlarında çok uzun zaman neticelenmesini beklemiş olduuğu işlere sahip olurlar ve bunaalırlar. Sıkıntılı bir sürecin ve işin iççinden çıkılamadığının da işareti sayılan rüya aynı zamaanda psikolojik olarak kimsenin büyük biir çıkmaz yaşadığına da tabbir edilebilir.

Rüyada Su Hortumu Satın Almak

İş yaşamı için yeni girişimlerde bulunulaccağına ve kimsenin yatırım açısından verimli bir dönemme gireceğine alamet eder. Su hortumu alan kişi, ortakları olaan ve iyi getirisi olan işlere girişir vee eline yüklü miktarda paralar geççer. Kısa su hortumu alan kimseler dahaa az zamanda başarı elde ederken, gördüğü rüüyada uzun bir hortum aldığını görren kimseler işlerinin neticelenmesi iççin çok daha uzun bir zamman beklemek zorunda kalırlar.

 

Rüyada Su Hortumu İle Bahçe Sulamak

Rüyasında su hortumu ile bahçe ssulayan kişi, uzun sürecek bir iişe atılır. Sabır ve azimle geçecek uzunca bbir döneme, bu sürecin sonucunda daa yüz güldürecek gelişmeler yaşanacağına riivayet eder. Rüyasında bahçesini hortum ile sulayan şaahsın rızkı her zaman çok ollur ve helal kazancı devamlı olaarak artar. İyi ve düzenli gelir getiren biir yatırıma da işaret eden rüüya, aynı zamanda insanın kendi hayyatı dışında başka insanların de soruumluluklarını aldığının da alametidir.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin ya da okumaya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Yolculuk Etmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...