Rüyada Suda Boğulmak

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada suda boğulmak anlamı nedir? islami ruya tabirleri Suda Boğulmak ruya tabiri ve rüya yorumları suda boğulmak rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada suda boğulmak, suyun durumuna bağlıı olarak iki farklı şekilde rivayet eeder. Rüyayı gören şahıs berrak suda boğulmuşssa eğer, iş hayatında gerçekleştirilecek başarılı çalışmallar vesilesiyle çok büyük miktarda vee hayırlı mala sahip olacağına aalamet eder. Eğer rüya sahibi, bulanık suda boğulmuşssa rüya sahibinin, iş hayatında ve aaile hayatında çok zor ve sıkkıntılı olaylar ile ve durumlarla karrşı karşı tarafa geleceğine işaret ederr. Rüyayı gören bireyin, iş hayatında çokk akıllıca ve doğru kararlar vermiş olduğğu takdirde çok iyi başarılar kazanmmış olacağına ve çok yüklü miktardda para kazanmış olacağına alamet edillir.

Rüyada Suda Boğulanı Kurtarmak

Rüyayı gören bireyin, çok büyük madddi sorunlar yaşıyor olan bir arkadaşınıın yardımına koşacağına, ekonomik olarak çook büyük destek vereceğine, üzüntülü vee endişeli olduğu bir anında üzüüntüsünü paylaşacağına alamet eder.

Rüyada Suda Boğularak Ölmek

İş hayatında ve aile hayatında ççok büyük başarılar kazanmaya ve refah içindde yaşayarak çok kısmetli olunacağına alammet eder.

Rüyada Başkasının Suda Boğulduğunu Görmek

 

Rüya sahibinin, iş hayatında ya dda sosyal hayatında sorunları olan yaa da maddi ve manevi ollarak sorun yaşıyor olan bir arkadaşınna, yardımcı olması ve destek vvermesi gerektiğine alamettir.

Rüyada Suda Boğulmaktan Korkmak

Ruhsal olarak çok kötü ve sıkıntıllı günler yaşıyor olan rüya sahibinnin, sıkıntılı durumlardan ötürü kendisini çokk fazla baskı altında hissettiğine vee bu yüzden çok rahatsız olduğğuna alamet eder.

Rüyada Suda Boğulmaktan Kurtulmak

Rüyayı gören bireyin, iş hayatında yya da aile hayatında yaşamış olaacağı kötü olaylardan ötürü insanlar ille tartışacağına ancak yaptığı şeylerin kendiisine yarar getirmemesinin yanısıra, çok sevmmiş olduğu insanları kaybetmesine sebep olduuğuna ancak sevmiş olduğu bir innsanın rüya sahibini bütün hatalarına raağmen affedeceğine ve bütün hatalarına sabbır göstereceğine alamet eder.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin ya da devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Alıç Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...