Rüyada Susmak

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada susmak ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Susmak ruya tabiri ve rüya yorumları susmak rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada susmak, rüyayı gören şahsın gerrçekten de düşünceli ve dalgın olduuğu anlamına gelmektedir. rüyayı görenin bazı konular üstünde nettleşemediğine, karamsar olduğuna, ne yapacağını vve nasıl bir adım atması gerektiğinii bilemez durumda kalmış olduğuna rrivayet edilir. rüyayı gören kimsenin kötü ve zorr günler geçirdiğine bu sebeple dde keyfinin ve moralinin pek dde iyi olmadığına delalet eder.

Rüyada Sessiz Olmak

Rüyayı gören insanın yaptığı işlerde yaa da aldığı kararlarda her nedennse içine sinmeyen birşeyler olduğuna vve bu durumun da kendisini çook huzursuz ettiğine rivayet eder. rüyayı gören şahsın zorlu bir dönemm geçirmiş olacağına bu sürecin dde kendisini bir hayli zorlayacağına yorumllanır.

Rüyada Konuşmadan Bakmak

Rüyayı gören insanın içine attığı yaani kendine dert etmiş olduğu hallde kimseye söylemediği bazı meseleler olduğunna alamettir. rüyayı gören kişinin kızgın ve kırgıın olduğu bazı şahısların varlığına vee şahsın de o insanlara karşşı susarak ve mesafe koyarak cevvap vermeye çalıştığına yorumlanır.

Rüyada Susmak Konuşmamak

 

Rüyada susmak konuşmamak da esasen suusmak gibi tabir edilir ve rüyayı göreen bireyin belirsizlikler içinde olduğuna, yarınnlarıyla ilgili bazı endişeler taşıdığına vve hayatında kafasını kurcalayarak, içini kemireen bazı konuların varlığına tabir edillir.

Rüyada Konuşmayan İnsan Görmek

Rüyayı gören şahıs üzerinden açıklanır vve rüyayı gören insanın başarısız olacağı, mmaddi zarar edeceği ve hayal kırıklıığı yaşamış olacağı işlere gireceğine ssonra da kendisini çaresiz ve köttü hissedeceği anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kimsenin şanssızlıklarla, aksiliklerle vve bazı engellerle karşılaşmış olacağına işaret eeder.

Rüyada Hiç Konuşmamak

Rüyayı gören şahsın memnuniyetsiz ve mmutsuz olmasına, gülen yüzünün de solmasına neden oolan bazı sıkıntılar yaşamış olduğu anllamına gelir. rüyayı gören kişinin atılım yaptığı konulaardan dolayı pişman olduğuna ve doğrusunu söylemek gerrekirse kendini yiyip bitirdiğine tabir edeer.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veyahut devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Sunucu Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...