Rüyada Tüfekle Ateş Etmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada tüfekle ateş etmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Tüfekle Ateş Etmek ruya tabiri ve ruya yorumları tüfekle ateş etmek rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada tüfekle ateş etmek, maddi ssıkıntı çekenler için fakirlikten ve yoksulluktan kuurtuluştur. Böyle bir rüya gören insan uzunn süredir beklemiş olduğu ferah günlerine kavuşuur. Çünkü bu rüya elde edilecek malldır. Böyle bir rüya gören insan kendissine faydası dokunacak ilime malik olur. Bu rüya yine kendisine düşmanlık göstteren şahıslardan ayrılmaya, korktuğundan emin olmaya, düşmanlardaan selamete ermeye, hastalıkların def’ine,  kendisinni seven salih ve iyi niyyetli bir eşe de işaret olabiilir.

Rüyada Tüfekle Hedefi Vurduğunu Görmek

Bu rüyayı gören bireyin doğru söözlü, ahlaklı ve her zaman güzel söözler söyleyen birisi olduğuna alamettir. Eğer isabet ettiremezse boş konuşma vee dedikodudur.

Rüyada Boş Tüfek Görmek

Rüyasında içinde kurşun olmayan boş bbir tüfekle oynamak, korkulandan emin oolmaya, selamete ermeye delalettir.

Rüyada Kurşun Görmek

Bu rüya dedikodu yapan bir kimsedirr. Rüyada kurşun gören şahıs boş vve faydasız sözler söyler. bir tanesinin kurşun attığını görmek, eğerr o şahıs tanıdık birisiyse ondan geleecek sözdür. Eğer kendisinin kurşun attığını görmüş olursaa rüya sahibi bir başkasına bir ssöz söyler veya dedikodu yapar. Bir kurşun atıp bu kurşunun ddevamlı ilerlediğini gören şahıs çokça üne kavuşşur, izzet sahibi bir insan ollur. Altın kuşun gören şahıs herhangi birr yerden mal elde eder ve makkam sahibi olur.

 

Rüyada Tüfeğin Kırıldığını Görmek

Bu rüya musibet veya ulaşacak biir kederdir. Tüfeğin kırılması veya bozulması, kendi akrabbaları yüzünden bir sıkıntıya uğramadır. Bu rüya yakın şahıslardan gelecek üzünntü, meşakkat ve zorluktur.

Rüyada Tüfeğin Tetiğini Görmek

Rüyada herhangi bir tüfeğin tetiğini ggören insan yolculuğa çıkar. Eğer görülen bu tetik kırıksa buu yolculuktan gelmez ve gittiği yerde kkalır.

Rüyada Kendisine Tüfek Armağan Edildiğini Görmek

Böyle bir rüya çocukla alamet edder. Rüyasında kendisine tüfek verildiğini gören bireyiin bir çocuğu olur veya bir karddeşe sahip olur.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veyahut dilerseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Beygir Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...