Rüyada Tığ Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada tığ görmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Tığ ruya tabiri ve rüya yorumları tığ rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada tığ görmek, rüya sahibinin, uzuun bir zamandan beri kafasında tasarladdığı bazı çalışmaları gerçekleştirmek için baazı yollar deneyeceğine, ancak bu yyollardan sadece bir tanesinin işe yyarayacağına, bu vesileyle yüklü miktarda kkazanç elde edeceğine, çok hayırlı vee güzel atılımlar yapacağına, iş hayyatında atılacak her adımda daha güzell ve daha büyük başarı kazaandıracak gelişmenin yaşanacağına ve mutlu olunacağınna alamet eder.

Rüyada Tığ Kullanmak

Rüyayı gören bireyin, iş hayatında çook sağlam ve güvenilir bir yeerde çalıştığına, günü geldiğinde hiçbir sorrun yaşamadan maaşını aldığına, herhangi aksaaklıkla karşılaşmadığı için kişisel giderlerini rahatçça karşılayabildiğine, bu vesileyle kimseye muhhtaç olmadığına ve maddi açıdan rahhat bir durumda olduğuna alamet ederr.

Rüyada Tığ Batması

Rüyayı gören insan hakkında kendisini çekemeeyen ve kıskanan insanlar tarafından çıkarılmış dedikkodular ve ortaya atılmış bazı yalanllar yüzünden sevmiş olduğu ve ddeğer vermiş olduğu insanlar tarafından kınanacağıına ve ikaz edilmiş olacağına ancakk rüyayı gören kimsenin boş durrmayacağına ve bu kimselerin kim olduğunuu bulup kendisine yapılmış olan bbu haksızlığın hesabını soracağına rivayet ederr.

 

Rüyada Tığ Satın Almak

Çok sevilen birisinden yardım alarak işş hayatında ve aile hayatında varolan problemlerin çözümme kavuşturulacağına işaret eder.

Rüyada Tığ Kullandığını Görmek

Rüyada tığ kullanmak ile aynı anlaama gelir. Rüya sahibinin, maddi olarak kendisini tatmmin eden, ihtiyaçlarını karşılayan, kendisini zorlammayan, günü gününe maaşını ödeyen bbir yerde çalıştığına, bu vesileyle heerhangi bir maddi sıkıntı yaşamadığına, borçlaarını ödeyebildiğine ve çok büyük birr rahatlık duyduğuna yorumlanır.

Rüyada Tığ Bulmak

İş hayatında ve aile hayatında oortaya çıkan problemleri çözmek için çeşitli yollaara başvurulacağına, bu vesile ile ççok büyük bir çalışma yapılacağına vve sorunun nereden kaynaklandığının ve nasııl sonlandırılacağının bulunmuş olacağına rivayet ederr.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veya dilerseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Limon Ağacı Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

#1 ,

Rüyamda bir sürü kalın ve ince tığ buluyorum. Aaa ne güzel deyip hepsini alıyorum elime. Bu kadar bir rüya. Yazarsanız yorumu sevinirim.


,

aslında rüyanızın tabiri zaten konuda yazıyor. yani ekstra bir açıklamaya gerek yok ama şunu söyleyeyim. tığ bulmak ruya tabirine bakınca problemler için güzel çözüm bulacağınız yazıyor. siz de tığ bulduğunuza rüyanızda sevindiğinize göre, bu durumda, problemleriniz için bulacağınız çözümler hem sıkıntınızı çözmüş olacak, hem de sizi sevindireceğe benziyor inşaAllah. En doğrusunu Allah bilir.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...