Rüyada Tahta Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada tahta görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Tahta ruya tabiri ve ruya yorumları tahta rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada tahta görmek her şeyin özzünü alamet eder. Saf, doğal, güzel ve işlenmemiş şeyller olarak değerlendirilmiş olur. Rüyada tahta görmek iş sahibi kimseelerle de rivayet eder. Bu insanlar ekmek paralarını, birer emekkçi ve işçi olarak zorluklarla ama helal yyollarla kazanan, namuslu kimseler olarak tasvvir edilirler. Bu kimseler aşlarına haram karıştırmadıkları içiin Allah tarafından rızıkları hiç eksik olmaz, işlerii de her daim açık oolur. Öyle çok büyük paralar kazanmasalar daa hiçbir zaman yokluk ve kıtlık yaşamazlar. Allah onlar için bir kapıyı kapsaa da diğerini açar.

Rüyada Tahta Köprü Görmek

Rüya sahibinin kuşkularına ve şüphelerine deelalet ederken aynı zamanda içine sinmediği halde birr işe girişip, huzursuz ve mmutsuz olması ile açıklanır. rüyayı gören şahıs genellikle her hayırrda bile bir şer arar ve kolay kolaay mutlu olmaz.

Rüyada Tahta Merdivenden Çıkmak

Rüya sahibinin başarılı işleri vesilesiyle yapttığı bir işin diğerini, o işinde öbürünü beraberindde getireceğini ve rüyayı gören kimmsenin yükselerek kalkınacağını işaret ederr. Bu insan mesleğinde bir anda sivrileceek ve herkes kendisine iş yaptırmak isteyecek anlamınna gelir.

Rüyada Tahta Kapı Görmek

 

Evin hanımı olarak açıklanır. Bu kadın, çocukları ve eşi iiçin saçını süpürge etmiş, hayatını onlara adamış, anneliik görevini de hanımlık görevini dde her gün hiç üşşenmeden aynı heves ve zevkle yeriine getiren kişidir. Ayrıca evlatları için yapamayacağı şey yokttur.

Rüyada tahta görmek bazen de kaddın ve kadına düşkün olan kimmselerle tabir edilir. Rüyasında tahta gören kimse tek eşşliliğe inanmayan ve tek kadınla yetinmmeyen insan olarak delalet eder.

Rüyada Tahta Masa Görmek

Çok çalışan memura delalet ederken ayynı zamanda hayırlı işlerden elde eedilecek olan büyük ve helal kazannç olarak da açıklanır. Rüyasında tahta masa gören şahıs ççok çalışmasının karşılığını kuruşu kuruşuna aalıyor anlamına gelir.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veyahut bilginizi arttırmak için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Patates Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...