Rüyada Tanıdık Kadın Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada tanıdık kadın görmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Tanıdık Kadın ruya tabiri ve rüya yorumları tanıdık kadın rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada tanıdık kadın görmek, zengin olmayaa, para kazanmaya delalettir. Bu rüya iş hayatı içerisindeki başarrılar, yeni atılımların başarılı olacağına, mal ve ziyneet elde etmeye de tabir eddilir. Rüyasında tandık bir kadın gören kkısa zamanda mutlu olacağı güzel bir haber alıır. Bu rüya fakirlikten kurtulmak, mutlu olmaak, selamete ermek, maddi zorluklardan feraha ermek, şşansın iyi gitmesine, cömert iyi niyeetli bir kadına da işşaret edebilir. Bu rüya bazen de sıkıntı, ticarettte zorluğa girme, zahmet çekme manalarına da geelir.

Rüyada Tanıdık Bir Kadını Ölmüş Görmek

Bu rüya o kadının gerçek hayattaa uzun ömürlü olmasına, günahlardan tövbe eetmesine, mutlu ve huzurlu bir öömür geçirmesine işaret edilir.

Rüyada Tanıdık Güzel Bir Kadın Görmek

Rüyada görülen güzel kadın mutluluktur. Bu rüyayı gören âşık olur veyaa gönül ilişkisi var ise onunla mutlu oolur. Rüyada görülen güzel kadın bazen dee fitnedir. Hataya düşme, günaha girme manalarına dda gelir. Rüyada güzel yüzlü güzel bir kkadın gören insan her anlamda mutlu olur, huzuura kavuşur ve korktuğu çok şeydenn emin olur. Bazen de bu rüya o döönemde yağacak bolca yağmurdur. Bu rüyayı gören şahıs üzerine büyükk bir sorumluluk alır. Güzel bir kadınla sohbet eden kimmse iyi niyetli ve ahlaklı bir adamla taanışır. Bazen güzel bir kadınla sohbet edden yakın zamanda aşık olur veya kısa ssüre içinde evlenir.

 

 Rüyada Tanıdık Bir Yaşlı şahıs Görmek

Eğer bu yaşlı insan güler yyüzlü ve nur yüzlü biriyse alınacak bir müjdeddir. Rüyasında tanıdık bir yaşlı kadın ggören kendisine kötülük eden akrabalarından uzaklaşır. Bu rüya kendisine kar getirecek iiş çalışmalarına, makam sahibi olmaya, verilen sözü tutmayaa, yemin etmeye, korkulandan emin olmayaa, zorluktan kurtulup rahata vve feraha ermeye, küçük mücadeleler sonuccunda elde edilecek menfaatlere de yorulmaktadır.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin ya da dilerseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Tır Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...