Rüyada Tank Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada tank görmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Tank ruya tabiri ve ruya yorumları tank rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada tank görmek, dikkate alınması gerreken ve herkesi ilgilendiren bazı şeylerrin yaşanacağı anlamına gelmektedir. Resmi devlet işlerine, bu işlerde görevvli olan, güçlü, kuvvetli, makam saahibi kimselere, bu kişilerle bir arraya gelmeye işaret eder. Bu rüya büyük problemlerin baş göstereceğinee ve bunların hafife alınmamasının önemm arz eden olacağına yorulur. Rüyada tank görmek, ağır başlı, vvakur, kibirli, iri cüsseli, para vee mal sahibi bir kimsenin varllığına işaret eder.

Rüyada Jip Kullanmak

Rüyada jip kullandığını görmek, rüyayı görenn şahsın hayatta istediği her şeye sahip olacağıına, ince eleyip sık dokuması vesilesii ile kendisi için hhep doğru ve isabetli adımlar aatmayı başaracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Tanka Binmek

Rüyada tanka bindiğini gören kişi, çook uğraştığı, koşuşturduğu, yorulduğu ve üzerine düşen heer şeyi yaptığı halde halledemediği birr işini resmi görevde enn üst makamlarda olan ve ssözü geçen bir yakınına bildirip, halk arrasında bilinen tabirle torpil yaptırıp halledeecek anlamına gelir.

Rüyada Askeri Tank Görmek

 

Rüyada askeri tank görmek, üstünde titizliklee ve büyük bir ciddiyetle çalışılması gereken, ççok hassas ve hayati önem taaşıyan bir konun varlığına yorumlanıır. Gerçekleştiğinde büyük mutluluk, başarısızlığında yıkım olaacak kadar büyük bir mesele olarak değerlendirilmiş olurr.

Rüyada Jip Görmek

Rüya sahibinin işinde çok başarılı olaccağına, bu vesileyle maaşının artacağına, koltuğunun dda yükseleceğine alamet eder. Makam sahibi olmaya, geldiği yeri unuutmamaya, zenginlik içinde olup, tevazu göstermeye yorumllanmaktadır.

Rüyada Zırhlı Araç Görmek

Rüyada zırhlı araç görmek, emniyette vve güvende olmaya delalet eder. rüyayı gören insanın güçlü, kuvvetli vve kudret sahibi olması anlamına gelmekteedir. Kötülüklerle mücadele etmeyi başaran, inancını vee umudunu yitirmeyen, her şerde bbir hayır olduğuna inanan bir kimmsenin varlığı ile yorulur.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut dilerseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Tövbe Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...