Rüyada Tarçın Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada tarçın görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Tarçın ruya tabiri ve ruya yorumları tarçın rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada tarçın görmek, rüyayı gören kiimsenin, eş, dost ya da akrabalaarından biri hakkında acı ya daa kötü bir haber alacağına işaaret eder. Aynı zamanda, çıkmaza girmiş ve yyarım kalmış işleri ve başlatılamamış ççalışmaları yoluna sokacak ve tamamlanıp işlerrlik kazanacak hale getirecek bilgili, deneyimmli ve akıllı bir insanın varlığınaa delalet edilir.

Rüyada Kırmızı Karanfil Görmek

Rüyada kırmızı karanfil görmek, rüyayı ggören kimsenin, hayatını ve sosyal ilişkilerini baştan aşaağı değiştirecek ve yeni bir bakışş açısı kazanmasını sağlayacak bbir ilişkiye delalet eder.

Rüyada Beyaz Karanfil Görmek

Rüyada beyaz karanfil görmek, rüya sahibbinin, hem çalışma ortamında hem doğal oortamlarda temizliğe ve sağlığa çok öneem verdiğine yorulur.

Rüyada Tarçın Yemek

Rüyada tarçın yemek, rüyayı gören kimseniin, hayatını olumsuz olarak bütünüyle değiştirecek bir kişiylle ilişki içinde olduğuna,  bu yüzdeen, günlük yaşantısının ve aiile, eş, dost ve akrabaları ilee olan ilişkisinin bütünüyle bozulduğuna alamet edder.  

Rüyada Karanfil Görmek

 

Rüyada karanfil görmek, uzun zamandır kapaalı tutulan gönül kapılarının açılmasına ve gönül işlerinnin tekrardan başlamasına sebep olacak büüyük ve tutkulu bir aşşka işaret eder.

 Rüyada Sarı Karanfil Görmek

Rüyada sarı karanfil görmek, eş, doost ya da akrabalardan bir ttanesinin yaşayacağı sorunlardan ötürü duyulacak üzüntüyee ve bu üzüntünün rüya saahibinde yaratacağı büyük sağlık problemlerine delaleet eder.

Rüyada Tarçın İçmek

Rüyada tarçın içmek, uzun zamandır gözz ardı edilmiş bir hastalığın rahatsızlık verrici boyutlara geldiğine ancak en kıssa sürede hastalıktan kurtulup eski sağlıığa kavuşulacağına tabir eder.

Rüyada Tarlada Karanfil Görmek

Rüyada tarlada karanfil görmek, yapılmış olann işlerden ve ortaya konacak çalışmalardan bool para kazanılacağına ve refah içindee bir ömür sürülüp mutlu olunacağınna işaret eder.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin ya da okumaya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada İş Arkadaşlarını Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...