Rüyada Tarla Sulamak

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada tarla sulamak anlamı nedir? islami rüya tabirleri Tarla Sulamak ruya tabiri ve rüya yorumları tarla sulamak rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada tarla sulamak, bekar kimseler içinn evleneceği bir kısmetle karılaşmaya işaret edeerken, evli insanlar için gelirlerinin artmıış olacağına ve el birliği iiçinde işlerin büyütüleceği manalarına gelir. Tarla sulamak rızkın da artacağı vve aile halkının da maddi anlamda rahaat yaşamış olacağı şeklinde işaret edder.

Rüyada Tarla Satın Almak

Kişinin sahip olduğu iş dışında başkaa bir sektörde işe atılacağı, buu girişimin kendisine başarı ve üün sağlayacağı şeklinde tabir eder. Alınan tarla küçük ise, düzenli ggelecek küçük miktarda paralara işaret ederkken, büyük bir tarla satın aaldığını gören bireyin geliri de yükselirr ve gayrimenkul satın alır. Tarla almak aynı zamanda çocuk ssahibi olmaya da açıklanmaktadır.

Rüyada Tarlasının Genişlediğini Görmek

Tutsaklık yaşıyor olan veya mahkemelik ddurumu olan insanların özgürlüklerine kavuşmuş olacağınıı müjdeleyen bir rüya olmaktadır vee aynı zamanda umulmayan şekilde geliirin artacağına, kimsenin şanslı bir ddöneme gireceğini de bildirir.

Rüyada Boş Bir Tarlaya Girmek

 

İslami açıdan insanın günah işlemeye meyillli, başkalarının hakkını çiğneyen, dini konulara önnem vermeyen ve illegal yolardan paraa kazanan bir şahıs olduğuna alamett eder. Her türlü musibete, kayba ve borçllanmaya da alamettir. Boş bir tarladan çıkıp ürün mahsull veren bir tarlaya giren kimse isse Peygamber sünnetine katılan ve yenidenn dini vecibelerini yerine getirme uuğraşı içinde olan kişiye delalet edder.

Kişinin işi hakkında atılım yapmak iistediği, işlerini genişletme çabasında olduğu vee bu sebeple pek çok girişimmde bulunduğu, fırsat kolladığı gibi mmanalara gelir. Tarla suladığını gören kişi, hayatını daaha iyi bir hale getirmek içiin elinden geleni yapar ve devamlıı olarak daha neler yapacağını düşşünür. Gün içinde bilinç altında bunları düşünenn kimsenin gördüğü rüyada tarla suladığğını veya tarla aldığını görmüş olmassı tamamen böyle bir psikolojiye yoruumlanır.

Rüyada Tarla Görmek

Kişinin kendisi ve ailesi ile ilgilii dedikodusunun yapıldığına işaret etmiş oolduğu gibi, mal ve mülk açıssından zengin bir hayat sürdürüldüğünü, hizmeetçiler, uşaklar sahibi olunacağının da ifadesidirr. Tarla görmek bekarlar için evlilik giibi manalara gelir, evliler için dde gebelik haberidir.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veya isterseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Siyah Akrep Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...