Rüyada Tartı Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada tartı görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Tartı ruya tabiri ve rüya yorumları tartı rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada tartı görmek, rüyayı gören kiimsenin herşeyi kafasına takan, hassas, duygulu ve kırrılgan insan olduğu anlamına gelmektedir. rüyayı gören kişinin haddinden fazla duyygusal olması sebebiyle çok çabuk üzüldüğüne, gözyaşlarına boğulduğunaa, başına gelen küçük ve önemsizz problemleri bile içinden çıkılmmaz hallere getirdiğine ve böyle yyapmakla en büyük zararı kendi elinden göördüğüne ve hayatını da deyim yerinddeyse cehenneme çevirdiğine iişaret eder.

Rüyada Tartı Aleti Görmek

Rüyada tartı aleti görmek de tıpkkı tartı görmek şeklinde yorumlanır ve rüyayı görenn şahsın fevri davranışları, düşünmeden attığıı adımlar ve aldığı anii kararlar nedeni ile zarar göreeceği, sıkıntıya düşeceği, tabiri caizse öfkeyle kallkıp zararla oturacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Tartıda Tartılmak

Rüyayı gören şahsın gücünün, yeteneklerinin vve yapabileceklerinin bilincinde olmadan ve kendi hakkıında sınırları tam kestiremeden, doğrusunu ssöylemek gerekirse boyunu aşacak bazı adımmlar atacağına daha sonra da başşarısız olacağını düşünerek kendine olan innancını, cesaretini ve güvenini kaybetmiş olacağınna işaret eder.

Rüyada Baskül Görmek

 

Rüyayı gören kimsenin hayatında olumlu vve sürpriz gelişmeler olacağına tabir edilir. rüyayı gören kimsenin karşısına çok haayırlı kısmetler çıkmış olacağına bu kısmetler vesilesiylle ilerlemek, başarılı olmak ve yetenekleerini ispat etmek gibi bir fırsaat da elde etmiş olacağına yorumlanmaaktadır.

Rüyada Kantar Görmek

Rüyayı gören şahsın haksızlığa ya dda iftiraya uğramak gibi büyük bir talihhsizliğe düşeceğine, bu durum karşı tarrafında hem çok üzüleceğine, hem yıpranacağğına hem de öfkeleneceğine ama inatlaa ve büyük bir hırsla adınıı aklamayı başararak bazı kimseleri utandırmmayı başaracağına yorulur.

Rüyada Tartıya Çıkmak

Rüyayı gören kimsenin altından kalkamayacağı sorumluluklarınn altına gireceğine, taşıyamayacağı ve kaldıramayacağı yükümllülükler üstleneceğine, hesap etmeden büyük vve önem arz eden işlere atıllacağına, sonradan da durumun ciddiyetine varaccağına ve telaşlanarak, sıkıntıya düşmüş oolacağına tabir edilir.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin ya da devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Yorgan Dikmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...