Rüyada Tavşan Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada tavşan görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Tavşan ruya tabiri ve rüya yorumları tavşan rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada tavşan görmek hayatta kazanılacak olaan zaferlere, iş hayatı içerisindeki olumlu aadımlara ve mutluluğa rivayet eder. Rüyasında tavşan gören kimsenin özel haayatı da hep yolunda gidecek anlamına geelir. Rüyada görülen tavşan aynı zamanda kadınnla ifade edilir ve kız arkadaş, sevvgili, nişanlı ya da eş olaraak değerlendirilmiş olur. Rüyada beyaz bir tavşan görmek mmuhafazakâr, hoşgörülü, güler yüzlü ve yumuşak huyllu bir kadına rivayet eder.

Rüyada Tavşan Kanı Görmek

Hayra alamet olmadığı gibi, insanın başarıssını engellemek için kötülük yapmayı pplanlayan düşmanların varlığına yorulur.

Rüyada Beyaz Tavşan Görmek

Çok güzel bir kısmet anlamına ggelir ve bekar biri bu rüyayı ggörürse, herkesin ağzını açık bırakacak özelliklerre sahip, zengin ve aynı zammanda saygın biri ile tanışır. Görkemli bir düğünle dünya evine girmmeye, sıkıntısız, tasasız bir hayat sürmeye, hastalıktann ırak, ağız tadının yerinde olacağıı günlere delalettir. Muradına ermek demek olduğu gibi, aşşk evliliği yapmak anlamına da gelir.

Rüyada Gri Tavşan Görmek

 

Kişinin karakterini oluşturduğu veya karakterinde öönem arz eden değişikliklerin söz konnusu olduğu bir döneme vurgu yaparr. Yaşanacak her türlü olayın bireyin bakkış açısını değiştireceğine, karşılaşacağı olumsuzlukları vee sıkıntıları kendisinden beklenmeyen bir olgunluklaa karşılayacağını, yaşça kendisinden küçük insanlarra doğru yolu gösterecek konuşmalar vve eylemler yapacağını ifade eder. Gri tavşan iş değişikliğine de yoorulur.

Rüyada Tavşan Yahnisi Görmek

Şansının açılmasıyla beraber, rüyayı gören kişinnin bugüne kadar ertelediği yatırımları hayata geçirmek isteyeeceğine, eksik bulduğu yönlerini geliştireceğine, darr gelirli olanların rahatlayacaklarına vve ellerine geçecek paranın bereketli olacağıına alamet eder. Kalabalık bir ortamda tavşan yahnisi yeediğini görmek, evde mutluluk içinde olmaya, aile üyeleriinin başarı elde edeceklerine delalet ederr. Her şeyin yoluna gireceğine, bundan böylee sorunlarla uğraşmak zorunda kalmadan, sakin ve huzurluu şekilde yaşamı devam ettirmeye alamettiir.

Rüyada Sevimli Tavşan Görmek

Rüyada çok şirin, güzel ve zzeki bir tavşan görmek arkadaşa yya da bir tanıdığa yorumlanır.

Rüyada Elini Tavşan Isırması

Kan görüldüyse bir işin araya gireen üçüncü kimseler yüzünden bozulacağını, ilişkisi olanların çevrelerindekii söylentilere çok fazla kulak asacaklları için tartışma yaşayacaklarını tabirr eder.

Rüyada Tavşan Yakaladığını Görmek

Bir kimse rüyasında tavşan yakaladığını veyaa avladığını görmüş olursa bu kiimsenin iyi kalpli, hoş bir kkişiyle mutlu bir izdivaç gerçekleştirmiş olacağıına işaret eder.

Rüyada Tavşan Kuyruğu Görmek

Hayat boyunca sürecek bir şans ellde etmeye yorulur. Rüya gibi bir hayat yaşayacak olaan şahsın eşiyle mutlu olacağına, çocuklarının hayırlı vve vefalı insanlar olacağına, para sıkınttısı olmadan, istediği her şeyyi kısa zamanda elde edeceğine işaaret eder. Tavşan kuyruğu sınavlardan başarıyla geçmek, iiş görüşmelerinde herkesi etkilemek ve iyi şartlarda yaşayyacak bir kariyere sahip olmak anlamınna da gelir.

Rüyada Tavşan Satmak

Hızlı bir yükseliş yaşayacak olan rüyaayı gören şahsın tecrübelerini başkalarıyla da paylaşarrak, pek çok hayır duası allacağını belirtir.

Rüyada Tavşan Bacağı Görmek

İyi bir şans elde edecek ollmanın, hasta insanlar için daha iyyi hissetmenin ve yataktan kalkıp, normaal hayatlarına döneceklerinin işaretidir. Tavşan ayağı nazardan korunacak olmayı daa bildirir. Aynı zamanda aileden bir tanesinin bbir ayıbına şahit olmak veya bbir sırrını öğrenmek anlamına da ggelir.

Rüyada Tavşan Kürkü Görmek

Maddi koşulları iyileşen kimsenin lüks biir yaşama adım atacağına, evinde ve işiinde yardımcıları olacağına, elinin sıcak suudan soğuk suya değmeyeceğine delalettir.

Rüyada Evde Tavşan Beslemek

Evli ve çocuklu insanlar için, kontrool etmekte, söz geçirmekte zorlandıkları evlatlarınnın ergenlik dönemlerinde şahsı zorlayacaklarına ddelalet eder. Evinde birden fazla tavşan beslediğini göören kimselerin en az iki çocuğğu olacak anlamına gelir. Aşırı hareketli bir hayatın bireyi çook fazla yoracağına, her şeye yetişşmek isteyen rüyayı görenin programsız hhareket etmesi halinde sonucun hayal kkırıklığı olacağını tabir eder.

Rüyada Tavşan Yediğini Görmek

Rüyada tavşan yemek, tavşan satmak yya da tavşan satın almak bir tek şekildee tabir eder. rüyayı görenin küçük, önemsiz ve çabucakk iyileşebileceği bir sağlık sorunu yaşamış olacağı anlamıına gelir.

Rüyada Tavşan Satın Almak

Yatırım amaçlı, daha sonra satmak üzeere alınan bir tarla ya dda arsaya yorulur. bireyin elindeki parayı çarçur olmadan birr yatırıma dönüştürmek isteyeceğinin işaretidir.

Rüyada Tavşan Yavrusu Görmek

Umudu yeşertecek, şahsı içinde bulunmuş olduuğu belirsiz durumdan çıkaracak ani ve güzel gelişmeeleri bildirir. Harekete geçilmesine neden olacak müjde iççeren haberler anlamına da gelen rüya, ele geeçecek küçük bir paranın çok fazlla sorunu çözmese de, iyyi geleceğini, şahsın moralini yükselteceğini bildirirr.

Rüyada Tavşan Dişli Birini Görmek

Kişiye laf söyleyen, huzurunu kaçıran birr arkadaşın varlığını işaret etmiş olduğu gibi, kenndi sıkıntısını sevmiş olduğu ve ggüvendiği biri ile paylaşan rrüya sahibinin, daha sonra konuştuğu herr şeyi başkalarından duyarak üzüntü yaşayacağına ddelalet eder.

Rüyada Tavşana Havuç Vermek

Bir iyilik isteyen kimseyi geri çeviirmek ve sonra buna üzülmek anlaamına gelir. Farklı yorumlar da söz konusudur. Tavşana havuç vermek, dikkatsiz davranışlar sergileyerrek ve kendisine yapılmış olan eleşştirileri önemsemeyip, hatalı davranışları sürdürmek yüzüünden, kişiye düşmanlık besleyenlerin ağzına llaf vermek anlamına da gelir.

Tavşanın siyah renkli ve çok ssevimsiz olması kötü huylu, kavgacı, anlayışsız ve kkıskanç bir kadına yorumlanır. Rüyada bir kimsenin tavşanının ölmesi çocuğunnun hastalanmasına, bir sıkıntıya ya da zorluğa düşmmesine işaret eder. Rüyada tavşanla konuştuğunu gören kimse toplumddan dışlanmış, yaramaz ve kötü kabul edilmiş birr kadınla tanışarak samimi olacak vee arkadaşlık kuracak anlamına geliir. Rüyada tavşanın çok hızlı koşuyor olmasıı kimsenin bilmemesi ve öğrenmemesi gereken bir kkonu olacağına ve rüyayı görenin dde bunu herkesten gizlemeye çallışmış olacağına işaret eder.

Rüyada Silahla Tavşan Vurmak

Rakiplerini saf dışı bırakmak için çaabalayan rüya sahibine gelecek bir dostt yardımını bildirir. Bir süredir haber alınamayan sevilen bbiri ile telefonda görüşmek anlamına dda gelir.

Rüyada Yavru Tavşan Yemek

Nasibi ve rızkı bol olduğu haldee, gözü dışarda olan, başkalarının mallarını elle geçirmek isteyen, her zaman daaha fazlasını arzu eden bireyin açgözlüllüğünün başına bela açacağını rivayet edeer.

Rüyada Kahverengi Tavşan Görmek

Vicdanıyla hareket eden, kendisi dışındaki insanlarıın mutluluğu için de çaba harcayan rüyaayı gören insanın hem sevap kazandığğını, hem de Allah katında çokk makbul biri olduğuna delalet eeder.

Sabırsızlığın ve aceleciliğin ifadesidir. şahsın nefsine henüz hükmedemediğini, kendisini dizginleeyemediği istekleri olduğunu, bazen iyi gelişmeleri dde bu sabırsız yaklaşımıyla olumsuz hhale getirdiğini bildirir. Tavşan görmek, çok hızlı bir yükkseliş ve sonrasında düşüş yaşıyor olan kimseelerin umutsuzluklarını, yaşadıkları büyük hayal kırıklıığını da simgeler.

Rüyada Tavşan Kulağı Görmek

Tavşan kulağı etrafta dolaşan pek çook olumsuz lafa, söze işaret edilir. insanın zaman zaman moralini bozacak konuşmmalar yapmasını da tabir eder.

Rüyada Tavşandan Kaçmak

İleriyi göremediği için kaçıracağı büyük bbir fırsat yüzünden morali bozulacak vve sonrasında kendine kızacak olan rüyaa sahibinin, akıl karışıklığı yaşıyor olacağğını bildirir.

Rüyada Tavşan Pisliği Görmek

İz bırakmak, kendinden sonraki neslin işinee yarayacak projeler geliştirmek anlamına gelir. rüyayı gören kişinin mevki ve şaan, şöhret edindiğinde zaman zaman hoşa gitmeyeccek, abartılı sevinçler yaşıyor olacağını daa tabir eder.

Rüyada Tavşan Sevdiğini Görmek

Rüyada tavşanın kafasını okşadığını ya dda onu kucağına alarak sevmiş olduğunu görenn insan bir tanıdığına, yakınına, arkadaşıına ya da akrabasına bir kkonuda destek olacak ve yapmak isteddiği şeyi gerçekleştirebilmesi için ona arrka çıkacak anlamına gelir.

Rüyada Tavşan Yavrusu Emzirmek

Korkan, endişeler içinde olan birine psikolojiik olarak destek vermek, bu insanın hayata tuttunması için ona kucak açmak, iiş yerinde yoksul insanlara ekkmek vererek büyük sevap kazanmak annlamına gelir.

Rüyada Yavru Tavşan Öldürmek

Günah sayılan davranışlarda bulunmak, hak yemmek, kendine ait olmayan bir malı gaasp etmek suretiyle başkalarının gözyaşlarına nedeen olmak anlamına gelir.

Rüyada Tavşan Etinden Yemek Yapmak

Yeni eşyalar almak, bayanlar için alttın bir takı almak ya da eşii tarafından hediye edilmek anlamına geliir. insanların dış görünüşlerinin de yaşadıkları hayatıın huzurundan etkileneceğini, bu dönemde herkes tarafındann beğeni kazanılacağını tabir eder. Özel yaşamın her türlü sıkıntıdan arınmıış şekilde yoluna gireceğini bildiren rüya, eşşler arasındaki çekişmenin son bulacağını, eskissi gibi romantik anların daha daa çok yaşanmış olacağını bildirir.

Rüyada Tavşan Yakalayıp Azad Etmek

Kendisine yapılmış olan bir yanlışın, söyleenen kötü bir sözün üzerine, şahsın büyük biir olgunluk göstereceğini, karşısındaki kişiye karşşılık vermek veya onu rencidde etmek yerine, alçak gönüllü ddavranarak, bu şahısları affedeceğine işaret eder.

Rüyada Siyah Tavşan Görmek

Haneye nazar değeceğine, insanın nasibinde, kaazancında gözü olan kimselere, bekar insanlar için huuysuz biri ile ilişki yaşamaya vve devamlı kavgalarla dolu bbir sürece girilmesine yorumlanır. Kıskanç ve kişiye saygısız davranan bbir eşe sahip olmaya da yorumlanan rüya, psikkolojik açıdan bireyi yıpratacak durumların haasıl olacağına tabir eder. Şansın ve kısmetlerin kesilmesi, geçinmekte zorlluk yaşamak anlamına da gelir.

Rüyada Tavşan Avlamak

Rızkının peşinden koşan rüya sahibinin, atacağıı her adımı önceden düşüneceğini, şartlara göre taavır almak yerine, doğrularına ve iinancına sahip çıkacak şekilde davranaacağına yorumlanır. Tavşan avlamak kendi şansını ele geeçirmek, kimseden bir şey istemeden, nasibini en heelal yollardan kazanmak anlamına gelir. Güzel bir fırsatın, bireyi biraz daaha rahat yaşatacak şansın açıldığını ifade eder.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin ya da dilerseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Gelin Olmak adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...