Rüyada Tavla Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada tavla görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Tavla ruya tabiri ve ruya yorumları tavla rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada tavla görmek, rüyayı gören kkişinin nefsine yenilmeyeceğine, kötü yollardan ekmek sahiibi olmayacağına, zina edip eşini başkalarıı ile aldatmayacağına, Allah’ın hayırlı vee güzel kullarından olmayı başaracağına, hhem dünya hayatında hem de ahirett hayatında yüksek mevkilere erişmek vve ulu insanlardan olmak adına savaşşacağına yorumlanır. Meslek hayatında zirveye ulaşmaya ve bböylece adını bütün cihana yaymayı başarmaya tabirr eder.

Rüyada Tavla Oynamak

Rüyada tavla oynamak, iki şekilde aalamet eder. rüyayı görenin rüyasında tavla oynadığını amaa kaybettiğini görmüş olması o bireyin hayattında yaşamış olacağı şanssızlığa, üzüntüye vee kapılacağı umutsuzluk, çaresizlik ve yalnızllık duygusuna işaret ederken rüyayı göreen insanın tavlada kazandığını görmüş olmması de hayatında her şeyin istediğii gibi gideceğine, yüzünün güleceğine vve çok mutlu olacağına rivayet ederr.

Rüyada Tavla Pulu Görmek

Rüyada tavla pulu görmek, ticaret hhayatında güçlenmeye, işleri büyütmeye, daha fazzla gelir sahibi olmaya, bu vessile ile de hem ekmekten heem de paradan yana zenginlik yaşamayya yorulur.

Rüyada Tavla Satın Almak

 

Rüyada tavla satın almak, rüyayı ggören insanın artık hayatının kontörlünü kendi eeline alacağına, bundan sonra her türrlü adımı kendi bildiği gibi ataacağına ve sadece kendi yüreğinin ssesini dinleyeceğine yorulur.

Rüyada Tavla Zarı Görmek

Rüyada tavla zarı görmek, özel hayaat için şans ve uğur anlamına gelmektedir. Rüyayı gören şahsın sevmiş olduğu kkişiden yana hayır göreceğine, yüzünün güleceğine, onunla ağıız tadı içinde mutlu ve ggüzel günler geçirmiş olacağına işareet eder.

Rüyada Tavla Taşı Görmek

Rüyada tavla taşı görmek, eksik, hatallı ve yanlış iş yapmaya, inssanlar arasında rezil olmaya, gözden vve değerden düşmeye alamet eder. Rüyayı gören insanın mal varlığını vee kazancını arttırmak için nefsine yenileeceğine ve Allah katında günahkâr olacağınaa delalet eder.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin ya da devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Pasaj Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...