Rüyada Tavuk Kesmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada tavuk kesmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Tavuk Kesmek ruya tabiri ve ruya yorumları tavuk kesmek rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada tavuk kesmek, elde edilecek maaldır. Rüyada tavuk kesen insan kısa zamandda bir mirasa konar veya zorluk çekmeden bbir para elde eder. Bu rüya aynı zamanda gönül ilişkisiddir. Evli kimseler bu rüyayı görseler mutlulluğa, iyi geçimli bir eşe, huzurlu bir yuuvaya; bekar olan şahıs bu rüyaayı görse mutlu olunacak bbir gönül ilişkisine, aşka, kısa zammanda evlenmeye işaret eder. Bu rüya güzel bir gelecektir dde. Bazı yorumculara göre bu rüyayı görenn sıkıntı yaşar ama sıkıntıdan sonra da elline güzel bir netice geçer. Yine bu rüya anlayışsız bir yöneticciye, merhametsiz bir adama da tabir edilir.

Rüyada Tavuk Yemeği Yaptığını Görmek

Bu rüyayı gören insan bolca niimete kavuşur. Bu rüya gönül ilişkisidir. Tavuk pişiren kimse kısa sürede hayırrlı bir kısmete kavuşur. Karşı cinle ilişkisinde mutlu olmaya, hhuzura, güzel bir evliliğe tabir eder. Yine bu rüya düşmanlığını saklayan ikiyüzlüü bir adamdır. Rüyada tavuk pişiren kişi, sıkıntılı biir olay içinde olur. Üzüntü yaşar, kederlenir; fakat sonucunda tümm sıkıntılarından kurtulur. Bazı yorumculara göre ise böyle biir rüyayı gören kimse uzun süredir aarzu etmiş olduğu şeye kavuşur.

Rüyada Horoz Kestiğini Görmek

 

Bu rüyaya vermiş olduğu sözü tutann dürüst bir adamdır. Rüyada horoz kesen insan korktuğundan emmin olur. Yine kısa sürede alınacak müjde iiçeren bir haber, güzellikler ve rahatlık içiinde geçecek bir ömür, cömert birr kişi, selamette olma, zahmet çekmedeen elde edemeyeceği huzurlu bir hhayat, meşakkat ve sıkıntı sonrası eldde edilecek mal olarak da yorulabilmmektedir.

Rüyada Tavuk Görmek

Bu rüya genellikle kadın olarak yoorumlanır. Güzel, ahlaklı ve becerikli bir kadındıır. Yine kadın hizmetçiye de yorulabilmektedir. Rüyasında tavuğun kanını akıttığını gören şahııs bir kadınla cinsi münasebette buluunur. Tavuk eti hastalıklardan şifa bulmaktır.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin ya da isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Hırsızlığa Uğramak adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...