Rüyada Tekerlekli Sandalye Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada tekerlekli sandalye görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Tekerlekli Sandalye ruya tabiri ve ruya yorumları tekerlekli sandalye rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada tekerlekli sandalye görmek, rüyayı göreen insanın, iş hayatında ya dda sosyal hayatında çok pişman olacağıı, büyük bir vicdan azabı yaaşamış olacağı ve bu yüzden kendisinii uzun bir süre boyunca affetmeyeceeği bir günah işlediğine alamettir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, iş hayatındaa ya da aile hayatında karşıssına çıkan sorunlardan ötürü ister istemeez çok kötü ve sıkıntılı ddurumlarla karşılaşmış olacağına ve çok problemlli dönemler geçirmiş olacağına alamet edder.

Rüyada Tekerlekli Sandalyede Sürmek

İş hayatında ya da aile haayatında çok kötü durumlara düşmüş, çook sıkıntılı bir dönem yaşayan, çokk büyük üzüntüler ve endişeler iile boğuşan bir kişiye çok büüyük bir destek verileceğine, problemlerinin vve sıkıntılarının çözümü için çok büyyük yardımlarda bulunulacağına ve aile içindde yaşanmış olan büyük tartışma vve kavgaların bitmesi için eşler arassında barış sağlamaya çalışılacağına işaret eeder.

Rüyada Tekerlekli Sandalyede Oturmak

 

Rüyayı gören kimsenin, kendi başına aaltından kalkamayacağı, kendisini çok sıkıntılı ddurumlara sokacak, büyük zararlar etmesine ssebep olacak işler ile ilgilendiğine, çokk zor ve sıkıntılı zamanlar yaşayyacağına, eğer herhangi bir şekilde içindde bulunmuş olduğu durumdan kurtulamazsa maaddi ve manevi olarak çok büyyük zararlar göreceğine ve kötü insanlaar ile muhatap olmak zorunda kallmış olacağına işaret eder.

Rüyada Tekerlekli Sandalyeye Binmek

Rüya sahibinin, iş hayatında ve sosyall hayatında çok zor durumlara düşeceğine, ççok sıkıntılı zamanlar geçireceğine, maddi vve manevi olarak büyük zarar yaşamışş olacağı bir döneme gireceğine, buu dönem boyunca herhangi bir kkazanç elde edemeyeceğine ve bu yüzdenn eş, dost ve akrabalarından yaardım göreceğine tabir eder.

Rüyada Tekerlekli Sandalye İle Gezmek

Rüyayı gören şahsın, iş hayatında yenni ve çok kazançlı işlere girmekk için güç topladığına ve yakıın bir zamanda çok iyi işşler yapacağına işaret edilir.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veyahut isterseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Arkadaşının Ağladığını Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

Ruyamda ayaklarimi hareket ettiremedigim icin ya da olmadigi icin tekerlekli sandalye ile gezdigimi ve cok uzuldugumu gordum. alisamadim saskinlik icinde alismak icin caba sarfettim .


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...