Rüyada Tel Toka Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada tel toka görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Tel Toka ruya tabiri ve ruya yorumları tel toka rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada tel toka görmek, yapılmış olann işlerde çok dikkatli olunmadığından dolayı sonuçların bireyyi bir türlü tatmin etmediğini, üstünn körü çalışmalar nedeni iile iş yerinde de bireyin perfoormansından dolayı eleştiriler olacağını bildirir. Tel toka gören insan bekar birr bayansa evlilik için alışverişlere ve hazırlıklara başşlar. Erkekler için askerlik haberi veya yyeni bir yolculuk nedeni ile aileden uzağa, ggurbete gitmeye de alamettir. Evli bayanlar için eşlerinin kendilerine kkarşı aşırı kıskanç tavırlar içine gireceklerini ve buundan dolayı yaşanacak bir takım rahattsızlıkları bildirir.

Rüyada Tel Toka Satmak

Çok para getirmeyen bir işe yatırımm yapmanın, eldeki sermayeyi doğru kulllanmayan insanın daha sonra pişman ollacağı girişimlerde bulunmuş olacağına da rivvayet eder. Tel toka satmak başkalarının yardımına koşarkeen kendi işlerini ve sorumluluklarını unutann şahısların yaşayacağı sıkıntılara da delallet eder.

Kişinin çocukluk çağında isteklerini tam olaraak yaşayamadığını, çocukluluğunu doya doya tadamadığını bildireen rüya, ukde kalan hayalleri vee geçmişe takılı kalan bir yaşamıı da sembolize eder. Kız evlat sahibi olma isteğine veyya kızını kaybetmiş annelerin acısına da işareet eder.

 

Rüyada Tel Toka Takmak

Erkekler için hayra yorulmaz ve cciddi bir sıkıntıya düşecekleri anlamına geelir. Erkekler için şerefini ve haysiyetini ayaklarr altın alan bazı dedikodular seebebiyle ciddi bir can sıkıntısı yaşanacağıını, kimsenin etrafı ile arsında soğuuk rüzgarlar eseceğini, utanılacak işlerde bulunmaktaan dolayı aileyi de zora sokann rüyayı gören şahsın içine kapanacağğını tabir eder. Evli bir kadın bu rüyayı göörmüş olursa kız evladı olur veyya hamile kaldığının haberini alır. Tel toka takan yaşlı bir kimseninn ömrü uzar ve sağlığı dda iyiye gider. Genellikle kimsenin maddi hayatında oluşacak cıılız ama yine de işe yarayacaak gelir artışına işaret eden rüüya, standart bir yaşama sahip olunacağğını bildirir.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut isterseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Güvey Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

#1 ,

Rüyam da camın önünde 1 tane siyah tel toka vardı keşke 2 tane olsaydı saçıma takardım iyi olurdu diyordum sonra baktım rengi ne siyah ne gri orta tonlar da gözle görülmeyecek şekilde ince bi tel toka var diyorum ki iyi bunu bugün saçıma takarım bunu bulmam güzel oldu diyorum. Lütfen rüya yorumumu yapar mısınız çok merak ettim açıkçası


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...