Rüyada Telefon Kırılması Rüya Tabirleri

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada telefon kırılması rüya tabirleri anlamı nedir? islami ruya tabirleri Telefon Kırılması Rüya Tabirleri ruya tabiri ve ruya yorumları telefon kırılması rüya tabirleri rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada telefon kırılması görmek, epey üzüleceğiniiz bir haber almanıza delalettir. Bazı rüya tabircilerine göre ise, akkrabalar arasında anlaşmazlık çıkmasına, sevdiğiniz birisi ille yollarınızı ayırmaya, çevrenize karşı duyyarsız davranacağınıza da yorumlanır. Rüyada görülen telefon haber almadır; bbu sebeple telefonun kırılmış olduğunu gören inssan ya uzun süredir beklemiş oldduğu haberi alamaz veya umduğuna kavuşammaz.

Rüyada Telefonun Camının Kırıldığını Görmek

Rüyasında telefonun camının kırılmış olduğunu görenn veya bizzat kendisi kıran kişi, etrafı ilee bağlantısını keser, akraba ziyaretlerini terkk eder veya gurbete giderekk ailesinden uzaklaşır. Bu rüya bazen de kuvvet saahibi bir adama, hayallerin gerçek olmasına, bereketli çalışmalarra, meşakkatsiz mal ve para eldee etmeye, yakın bir zaamanda alınacak sevindiren bir habere, umduuğunu yitirdiği noktada önüne çok güzel fırsattların çıkmasına işaret eder.

Rüyada Telefonunu Kırmak

Rüyasında telefonunu kıran kimsenin son zaamanlarda ruh halinin değişken olduğuna ve etrafınndaki insanları inciterek üzülmelerine sebep olmaasına alamet eder. Yine bu rüya akraba ve ailedden uzaklaşma, kendi kabuğuna çekilme, uzlete girrme ve yalnızlaşma olarak yorulur.

 

Rüyada Cep Telefonu Görmek

Bu rüya özellikle keder içinde bulunann ve üzüntüsü olan insanlar için büttün sıkıntıların bir daha geri geelmemecesine onu terk etmesine aydınlık vee parlak bir geleceğe işaret edilirr. Bu rüyayı gören epey şanslı olduğğu bir döneme girerek, yaşamış olduğu zorluklaarı arkasında bırakır.

Rüyada Telefonun Tuşlarını Görmek

Rüyasında herhangi bir telefonun tuşlarını görenn kimse, beklemediği nimetlere kavuşacağı bir adamdan yarrdım görür. Bu rüya duyulacak habere, özleme, aaşk ilişkisine veya çocuğa da yorulmaktadır.

Rüyada Telefon İle Konuştuğunu Görmek

Rüyada cep telefonu ile konuşan kişşi, çok yerlerden güzel fırsatlar yakalar ve istediğii başarılara erişir. Bazen de bu rüya sevilen birr insan olduğuna, güzel bir topluluk içinde buulunmaya ve insanlarla sohbet eden sevileen bir adama alamet edeer.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada İstemeye Gelinmesi adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...