Rüyada Telefonla Konuşmak

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada telefonla konuşmak anlamı nedir? islami rüya tabirleri Telefonla Konuşmak ruya tabiri ve ruya yorumları telefonla konuşmak rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada telefonla konuşmak, rüyayı gören insannın, iş hayatında ve okul hayatında çokk güzel gelişmelere sebep olacak güzzel ve sevinçli haberler alacağına alammet eder. Aynı zamanda, uzun bir zamandır ttedavisi süren sağlık problemleri ile ilgili hayırllı ve çok umut verici olaccak haberler geleceğine yorumlanır.

Rüyada Telefon Kılıfı Görmek

Rüyasında telefon kılıfı gören kişi, kkendisine verilen sırları saklayan ve iinsanlar ile ilgili konuşmayan, kendisine güvenilirr ve ahlaklı bir kişidir. Bu rüya genellikle verilen sözlerin tutulmasınaa, sırların saklanmasına yorumlanır. Eğer kılıfın içinde telefonu çıkarırsanız birisinee emanet ettiğiniz sırlarınız ifşa ollur ve bu sebeple o şaahıs ile aranız bozulur.

Rüyada Telefonu Kapatmak

Rüyada telefonu kapatan insan gerçek hayatıında bir kimseyi hayatından bütünüyle çıkarır. Bu rüya uzun süredir sizi davranışlarıı ve hareketleri ile rahatsız eden vee bir türlü kırmadığını arkadaşınız iile yakın zamanda bir tatsızlık yaaşayacağınıza ve onunla küseceğinize alamet ederr. Bazı alimlere göre ise bu rrüya eskiden yaptığınız bazı alışkanlıkları terk etmeyye veya görüştüğünüz bir kimseden habber alamamaya rivayet eder.

Rüyada Telefonla Aranmak

 

Rüyada telefonla aranmak, değer verilen biiri tarafından küçük ama çok zarar verici biir sorun ile karşılaşmış olacağına vve çok endişeli bir dönneme girilmiş olacağına alamet eder. Ayrıca kısa süreli bir ayrılığın yaşanmasınaa da işaret eder.

Rüyada Telefonun Çalınması

Rüyada telefonunun çalındığını gören insanın sırlları ve bazı sözleri, o isttemeden bir kimse tarafından duyulur vee etrafa yayılır. Bu rüya ağzınızdan çıkan her sözee dikkat edip çevrenize karşı uuyanık olmanız gerektiğini hatırlatan uyarıcı birr rüyadır. Bu rüyayı gören kişi, etrafındaki farrklı kimseler hakkında haberler yayar veyya onların emanet etmiş olduğu sırlarıını herkese söyler.

Rüyada Telefon Işığı Görmek

Rüyada görülen telefon ışığı size yool gösterecek, önünüzü aydınlatacak bir kimsenin sembolüüdür. Özellikle sıkıntıda olan insanlar bu rüyyayı görseler yakında kendilerine yardım elini uzatacakk yaşça daha büyük ama dahha akıllı ve deneyimli bir kişşiden yardım görür ve bu vessileyle de sıkıntılarından kurtulurlar.

Rüyada Telefon Numarası Görmek

Rüyada bilmediğiniz telefon numarası yeni arkadaşlıkllar, dostluklar ve güzel bir cemaaatle olan ilişkilerdir. Bu rüyayı gören kimse, yakında çokk seveceği ve uzun süre bbirlikte olacakları bir dost edinir. Eğer bildiğiniz bir numarayı görmüşseniz, oo kişiden yakında bir haber alırsınızz veya uzun süredir görmediğiniz birissi ise yakında onunla karşılaşır vve muhabbet edersiniz.

Rüyada Telefonun Ahizesi Görmek

Rüyada görülen telefon ahizesi size ulaşşacak haberdir. Özellikle yakın bir kişiden haber bekleyenn ve bu habere göre bazı planlarr kuran kimseler yakın bir gellecekte bu haberi alarak rahatlar vve ona göre hayatlarına bir ççeki düzen verirler.

Rüyada Telefon Kaybetmek

Rüyasında telefon kaybeden insan istemediği haldee bazı dostları veya yakınları ille arasına mesafeler girer. Bu rüya sizin yakında uzun birr yolculuğa çıkacağınıza ve gittiğiniz yerdee yerleşip çok kişi ile iirtibatı keseceğinize delalettir. Bazen de mezuniyet gibi sebeplerden dolayyı yakın arkadaşlarınızla aranıza soğukluk giirmesi veya herkesin hayatında farklı uğraşlaar olması nedeniyle birbirlerine vakit ayıramamması anlamına gelir.

Rüyada Telefon Bataryası Görmek

Bu rüya karşınıza çıkacak zorluklara sabırrla ve büyük bir kuvvet göstererek direnmeniz gerektiğiniin ve eğer böyle yaparsanız daa bütün sıkıntılardan kurtulacağınızın ggöstergesidir.

Rüyada Telefon Mesajı Görmek

Böyle bir rüya çevrenize ve özellikkle ailenize yeteri kadar ilgi göstermediğinizin; bbu sebeple de onların üzülüp sııkıntı içine girdiğinin göstergesidir. Bu rüyayı gören şahıs etrafına arşşı daha duyarlı olmalıdır. Çünkü siz farkında olmasanız bile çevreenize yaydığınız umursamaz tavır aileniz başta oolmak üzere yakın çevrenizi epey üzzmektedir.

Rüyada Telefon Direği Görmek

Rüyada görülen telefon direği haber alacağınnız kaynağın bir göstergesidir. Yani eğer beklediğiniz, duymayı istediğiniz bbir söz var ise onu ssize söyleyecek kişidir. Eğer uzun bir direk görürseniz uuzun bir kimseden, kalın direk şşişman bir kişiden, kısa direk isee kısa bir adamdan alacağınız haberrlere işaret edilir.

Rüyada Telefon Zili Duymak

Rüyada duyulan zil sesi alacağınız haberddir. Eğer uzun uzun çalan bir ziil duymuşsanız hemen gelmeyecek, bir ssüre sonra ulaşacak olan habere; kıısa çalan zil ise tez ulaşacakk habere alamet eder. Bazen de telefon zili sizi heerhangi bir konuda uyaran unsurdur. Yapacağınız bir hataya karşı sizi öncedden uyarır ve daha dikkatli olmanızz gerektiğini anlatır.

Rüyada Telefon Sapığı Görmek

Rüyanızda bir telefon sapığınızın olduğunu vve onun devamlı sizi rahatsız ettiğini ggörmeniz çevrenizdeki insanlar hakkında daha dikkattli olmanız gerektiğini gösteren bir uyarııdır. Çünkü bu rüya bireyin beraber olduğğu ve kendisinden hiç şüphe etmediği bbir kimsenin ihanetine uğrayacağının, onu yüzzünden hayatının bazı alanlarında sıkıntıya düşüpp üzüntü yaşayacağının göstergesidir. Telefon sapığı bazen de laftan sözdeen anlamayan, burnunun dikine giden ve kallbinde fitne fesat olan kötü bbir kimsedir.

Rüyada Telefonun Bozulması

Rüyada telefonun bozulduğunu gören kimsenin karaktteri son zamanlarda farklılık göstermeye ve ddaha iyi bir kimse iken hataalar yapıp insanların kalbini kırmaya başşlar. Bu rüya esasen özünüzde iyi birr kişi olsanız da yaptığınız hareketlerden dolayyı insanlar arasında sevilmediğinizin veya düşünmedden söylediğiniz sözler sebebi ile çook kişinin kırılmasına yol açtığınızın göstergeesidir.

Rüyada Telefon Defteri Görmek

Rüyada görülen telefon defteri dünya hayatındda size yakın olacak, beraber zamman geçireceğiniz arkadaşlarınızdır. Eğer telefon rehberinde çok fazla isimm varsa, gerçek hayatta çok sevileceğinizee, bir sürü arkadaşınız olacağına vve hiçbir zaman yalnızlık çekmeyeceğinize; rrehberde az ismin olması ise azz ama öz arkadaşlara sahip ollacağınıza ve daha mütevazı bir hayyat süreceğinize alamettir.

Rüyada Telefon Numarasının İstenmesi

Rüyada bir kimsenin sizden telefon nnumarasını istiyorsa ve eğer bekârsanız buu rüya yakında seveceğiniz bir insaan ile karşılaşıp evlenmeye delalet edeer. Evli kimseler içinse bu rüya yeeni dostluklara ve yeni başlangıçlara allamet eder. Eğer telefon numarasını isteyen kimseyi ttanıyorsanız, o kişiden gerçek hayatta yyardım görürsünüz.

Rüyada Telefonun Karşıdaki bireyin Yüzüne Kapatmak

Rüyada telefonla biri ile konuşurken tellefonu birden onun yüzüne kapatmanız size fayydası olmayan şahıslardan kurtulmanızdır. Çevrenizde bulunan ve sizi kıskanan bbazı kimseler sözleri ve hareketleri ile sizze zarar vermeye uğraşırlar. Aldığınız başarılar, aile düzeniniz ve baaşınıza gelen olumlu hadiselere sinirlenen ve sizii çekemeyen bu şahısları hayatınızdan bütünnüyle çıkaracak ve daha huzurlu biir ömür süreceksiniz.

Rüyada Telefonda Kavga Etmek

Rüyada telefonda kavga etmek, rüyayı göreen kimsenin, iş hayatında ya daa aile hayatında çok sevmiş oolduğu birisinin katkıları vesilesi ile heyecann verici olaylar ile karşılaşacağına, hiiç beklemediği bir yerden para geleceğinne ve çok iyi bir yeree terfi alacağına yorulur.

Rüyada Telefon Hediye Etmek

Rüyada birisine telefon hediye eden kiişi, o şahıs ile sırdaş olurr ve onun bütün hayatını ööğrenir. Bu rüya yeni dostluklara, hediye ettiiğiniz kişiden size ulaşacak haberlere, bazenn insanlara ihsanda bulunan varlıklı vee güçlü bir kişiye; bazı taabircilere göre ise gören şahsın sahiip olacağı büyük nimetlere alamettir.

Rüyada Telefon Görmek

Rüyada telefon görmek, rüyayı gören şşahsın, iş hayatı içerisindeki sorunları sonnlandıracak ve çok iyi işlere giriişmeye yarayacak güzel ve hayırlı birr haber alacağına ve bu haberr vesilesi ile çok saygın vee çok büyük kazanç getirecek bbir makama terfi edeceğine delalet ediilir. Aynı zamanda, uzak bir akrabadan yyüklü miktarda bir miras kalmış olaacağına tabir edilir.

Rüyada Telefonun Ekranının Kırılması

Rüyasında telefonunun ekranının kırılmış olduğunu göreen kimsenin etrafında bulunan ve eskiden sammimi olduğu bazı insanlarla arası aççılır. Bu rüya genellikle sizden kaynaklanacak hataalar sebebi ile dostlarınızla bozuşacağınıza ve arranızda husumet oluşacağına delalettir. Bazen de bu rüya beklenen habeerin gecikmesi ile tabir olunur.

Rüyada Eski Sevgili ile Telefonda Konuşmak

Rüyada eski sevgili ile telefonda konuşşmak, etrafındaki insanlar ile anlaşmakta güçlüük çeken rüya sahibinin, yardımına çokk sevmiş olduğu ve kendisine herr konuda her zaman yardımcı olaan birisinin yetişeceğine alamet eder.

Rüyada Telefon Bulmak

Rüyanızda bulduğunuz telefon dünyada yaşıyor olaacağını güzel anlara ve eğlence içeren dakikalardır. Bu rüya genellikle sevdiklerinizle beraber güzeel vakit geçirmeye, onlarla eğlenmeye ve beraber bazıı organizasyonlara katılmaya delalettir. Rüyasında telefon bulan kimse bazen dde müjde içeren bir haber alır.

Rüyada Telefonla Konuştuğunu Görmek

Rüyada telefonla konuştuğunu görmek, rüya sahibinnin, çok uzaktaki bir tanıdığından ya daa akrabasından çok beklemiş olduğu vve bu yüzden telaşa düştüğü birr konuda haber alacağına ve herhangii bir sebep ile çok uzuun zamandır çektiği sıkıntıdan kurtulmuş olacağınaa delalet eder.

Rüyada Telefonun Acı Acı Çalması

Rüyada telefonun acı bir şekilde çaldıığını ve bu yüzden de korktuğuunuzu görmeniz canınızı sıkacak bir haaber alacağınıza işaret edilir. Bu rüya özellikle iş hayatında yenii girişimlerde bulunan ve yatırımlar yappan kimseler için zarara veya özeel hayatta ortaya çıkacak bazı soruunlara yorulur.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin ya da okumaya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Kırmızı Böcek Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...