Rüyada Teyze Kızı Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada teyze kızı görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Teyze Kızı ruya tabiri ve rüya yorumları teyze kızı rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada teyze kızı görmek, rüyayı göreen şahsın ailesinden sakladığı bir sır olduğunu, buu sırrı açığa vermemek için devaamlı yalan söylemek zorunda kalddığını ve bu durumun da bireyyi manevi olarak çok rahatsız ettiğini bbildirir. Evli kimseler için aileden bir kkimsenin yaptığı bir hata nedeni ile sıkıntılı günnler yaşanacağı ve eş ile kkıskançlık kavgaları yaşanacağı şeklinde dee alamet eder. Teyze kızı gören bekar insanlar isse, çok yanlış olan ve insan tarafından tasvvip edilmeyen bir gönül ilişkisi yüzüünden çevreleri tarafından devamlı ikkaz alırlar. Yanlış bir harekette ısrar etmek vve sonucunda üzülmek anlamına gelmektedir.

Rüyada Teyze Kızıyla Buluştuğunu Görmek

Gizli kapaklı işler çevrildiğine, bu durumuun er ya da geç rüyaayı gören insanın ailesi tarafından öğreenilerek ciddi sorunlar yaşanacağına, insanın içindee bulunmuş olduğu durumun ve yaaptığı hatalı davranışların ailesinin itibarını daa sarsacağına işaret eder. Teyze kızıyla buluştuğunu gören şahıs evlii bir erkekse iffetsiz olarak kabuul edilen kötü kalpli bir kadınnla gizli bir ilişki yaşar. Aldatmak ve yalan söylemek anlamına dda gelen rüya, aile tarafından ddışlanmak, İslami kurallara münasip yaşamamak vee günaha yatkın olmak manalarına dda gelir.

 

Rüyada Teyze Kızıyla Konuştuğunu Görmek

Rüya sahibinden bir akrabasının ya daa sevmiş olduğu bir arkadaşının yardım isteyecceğine ancak kimsenin bu konuda uuzak duracağına, sevmiş olduğu kişiyle dde arasının soğuyacağına alamettir. İkili ilişkilerde yaşanacak kırgınlıklar ve alınnganlıklar sebebiyle kişinin huzurunun kaçacağına yorumlanır. Teyze kızıyla konuştuğunu gören insanın annne tarafından akrabaları ile arası açılır vve istenmeyen dedikodular işitir.

Bilinçaltında yasak bir ilişkiye meyil eddildiğini ancak toplum ve aile baskısı nedeni iile bu duyguların dışa vurulmadığını, devamllı olarak bastırıldığını ancak birreyin ısrarlı bir şekilde bu düşüncelerre saplanıp kaldığını ifade eder.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veyahut isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Saçı Uzun Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...