Rüyada Tomarla Para Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada tomarla para görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Tomarla Para ruya tabiri ve ruya yorumları tomarla para rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada tomarla para görmek, genellikle hayrra yorumlanmaz ve tabiri iyi değildir. Tomarla para yaşayacağınız sıkıntılar ve başınnıza gelebilecek belalar anlamına gelir. Rüyasında elinde tomarla parası olduğunu göreen insan maddi anlamda zarar eder vveya iş yaşamında bazı güçlüklerle karşşılaşır. Elindeki tomarla parayı sayan kimse, geçimiini sağlayacak parayı bulamaz veya birden ççok zorlukla uğraşmak zorunda kalır. Rüyada tomarla parayı elimden yere atmakk ise işinde yükselmeye, başarı kazanmaya veeya yapacağınız bazı girişimlerden epey büyyük bir kar elde edeceğinize ddelalet etmektedir.

Rüyada Bir Sürü Bozuk Para Görmek

Rüyada elinizde çokça bozuk para ollduğunu ve onları tuttuğunuzu görmeniz yakınnda hakkınızda çıkacak birtakım dedikoduların habercissidir. Bozuk para ne kadar çoksa sööylentiler de o kadar fazla ollur. Bir avuç bozuk parayı yere saçmmak, bulunduğunuz şehri terk etmenize veeya size faydası olmayan arkadaşlarınızdan ayrıılmanıza tabir edilir. Elinde az miktarda bozuk para oldduğunu gören kimse az bir mmenfaate erişir. Bozuk para harcamak mal kazanmaya; bbozuk parayı tümletmek ise bir hayırdann sonra size ulaşacak şerli biir duruma rivayet eder.

Rüyada Para Saçmak Ve Dağıtmak

 

Rüyasında çevresindekilere para saçan ve onllara elinde bulunana parayı dağıtan kimsenin eliiyle çevresindekilere bir bela ulaşır. Bu rüya bazen de akraba iile küsmeye ve onlarla ilişkiyi kesmeye yorumlanırr. Verdiği parayı geri almak, sözünden döönmeye veya emanete hıyanet etmeye; yerlere ssaçılan para ise çıkacak dedikodulara veeya verilecek sırlara açıklanmaktadır.

Rüyasında tomarla para görmek içerisindeki ppara kazanma isteğinin ve hırsının bir gööstergesidir. Özellikle maddi problemler yaşıyor olan veyaa iş yerinde umduğunu bulamayan insanların yanındda hayatında daha iyisini isteyenler veyaa lüks içinde yaşamayı arzu eddenler bu rüyayı görebilmektedir.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin ya da isterseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Kertenkele Öldürmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...