Rüyada Topallamak

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada topallamak anlamı nedir? islami ruya tabirleri Topallamak ruya tabiri ve ruya yorumları topallamak rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada topallamak, iş hayatında ve aiile hayatında meydana gelecek, rüyayı ggören bireyin, çok büyük üzüntü vee endişe duymasına sebep olacak engelllere delalet edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, karşısına ççıkan bu sorunlardan kurtulmak için eeş, dost ya da akrabalarından yardımm alıp destek göreceğine yorulur.

Rüyada Topal Olduğunu Görmek

Rüyada topal olduğunu görmek, çok iyyi giden ve para kazandırıp rızk sağlayan işllerde ortaya çıkacak problemlere ve buu yüzden çok sıkıntı ççekmeye delalet edilir.

Rüyada Kendini Topal Görmek

Rüyada kendini topal görmek, eğitim aalınan  ve çok büyük çalışmalar yapılmış olan iiş alanında başarısız olunacağına ve kkıt kanaat bir hayat sürmeyee razı olunacağına işaret eder.

Rüyada Topallayarak Yürüdüğünü Görmek

Rüyada topallayarak yürüdüğünü görmek, hayali kuruulan şeye çok uğraş vererek, karşılaşılan engeller bbir bir aşılarak ve çok sııkıntı ve üzüntü çekerek ulaşılacağıına delalet eder.

Rüyada Aksaklık Görmek

Rüyada aksaklık görmek, rüyayı gören bireyinn, yapmayı çok istediği bir işi yaa da hayal etmiş olduğu bbir şeyi yapmak için çok çabalammasına rağmen devamlı karşısına çıkan enggeller yüzünden bir türlü hayallerine kavuşaamamasına delalet edilir.

 

Rüyada Ayağının Kırıldığını Görmek

Rüyada ayağının kırılmış olduğunu görmek, rrüyayı gören bireyin, sağlık durumunda meeydana gelecek bir soruna ve aaile hayatında bir sevdiğinin rahatsızlanacağına işareet eder.

Rüyada Aksadığını Görmek

Rüyada aksadığını görmek, rüya sahibinin, çook emek vererek bilim ve eğittim alanında çok saygın ve çook yüksek bir mertebeye erişeceğine rivayeet eder.

Rüyada Topalın Yavaş Yavaş Yaklaştığını Görmek

Rüyada topalın yavaş yavaş yaklaştığını görmmek, çok büyük hayaller ve projeler iile girişilen bir işte sıkıntıya girildiiği ve çok büyük zarara uuğrandığı bir anda yanlış karar verrerek iyice kötü duruma düşmeye delaleet eder.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin ya da devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Altın Çalmak adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...