Rüyada Topuklu Ayakkabı Giymek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada topuklu ayakkabı giymek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Topuklu Ayakkabı Giymek ruya tabiri ve ruya yorumları topuklu ayakkabı giymek rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada topuklu ayakkabı giymek, hayatınızda çokk değişimin yaşanacağı ve almaya başlayyacak olduğunuz yeni kararların, bazı çevrelerlle iletişiminizi kesmeye kadar gideceğini gösterirr. Örnek vermek gerekirse, arkadaş çevrenizin değiişmesi, iş yeri değişikliği rüyanın soonuçlarına uygundur. Sorumluluk alma gibi konularda eleştirilmeniz vee küçük çaplı tartışmaların yaşanması daa görülecektir. Birkaç gün boyunca aynı yere yapılaacak olan yolculuk da kısa süüreli olacaktır. Bu yolculuklar, kafanızın dağılması ve siniirlerinizin yatışması için size iyi gelecekttir.

Rüyada Siyah Topuklu Ayakkabı Giymek

Arkanızdan yapılmış olan konuşmaları gösterir. Bu rüyanın farkı ise konuşan innsanların sizin yakınlarınız olması ve iyiliğinizi istemeleridir. Yüzünüze karşı söylenmeyen bazı konuların kkulağınıza gelmesine sinirlenmeniz söz konusudur. Ancak durumun farkına vardığınızda, yaptığınız yanlışllarla ilgili olarak aklınıza çok düşünce gelebilir.

Rüyada Yüksek Topuklu Ayakkabı Giymek

Rüyanın 2 farklı manası bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi makam yükselmesi biir diğeri de inatlaşmaktır. Bir yerde çalışıyorsanız, daha yüksek biir statü kazanabilirsiniz. İnat konusu ise sevdiklerinizle aranızda yyaşanacaktır. Bu seferki sıradan olmayacak ve ciiddi sonuçları olacaktır. Kalp kırıklığı, bu rüyadan çıkarılabilecek oolan sonuçlar arasındadır.

 

Rüyada Beyaz Topuklu Ayakkabı Giymek

Hedeflerinize ne kadar yakın olduğunuzu göstermessi bakımından, hayırlı rüyalar kategorisine girmektedir. Çeşitli amaçlarınızın olduğu ve bunların gerçekleşşmesinin çok yakın olduğunu yorumlanır. Rüyanın bir manası da gören şahııs için maddi anlamda problemlerinin ortadan kalkacağı ille ilgilidir. Bu açıdan da epey güzel bbir rüya niteliğindedir.

Rüyada Topuklu Kırmızı Ayakkabı Giymek

Kırmızı topuklu ayakkabı hakkında rüyadan çıkarılaabilecek olan yorum, küçük ancak sıkıntılı biir olaydır. Başınıza gelecek olan bu olayın birr ders olacağı akla gelmelidir. Bu vesile ile alacak olduğunuz önleemler, çok daha olumsuz olayların önüne geçmesii açısından önemlidir.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin ya da isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Pasta Yapmak adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

Merhabalar
Ben rüyamda kırmızı bir Ferrari almıştım
Spor araba...
Diyorum altı çok alçak ama olsun
Arabayı alıp test sürüşü yapmaya çıkıyorum 110 km basıyorum akşam karanlık sonra diyorum neyse daha fazla basmiim arabanın acemisiyim biraz elim alışsın...


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...