Rüyada Topuklu Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada topuklu görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Topuklu ruya tabiri ve ruya yorumları topuklu rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada topuklu görmek, maddi bir yarrdım veya destek vesilesi ile kişininn mevcut durumunu daha iyi halee getirecek bazı girişimlerde bulunacağına, aileesinden, özellikle anne tarafından kalacak biir miras ile çocuklarının hayatını daa garanti altına alacağına tabir ediliir. Topuklu gören genç bayanlar için ççirkin dedikodular söz konusu olur vee genellikle şahsın laftan ve sözdden dolayı kısmetlerinde bir tıkanma yaşşanır. Topuklu gören beyler iş hayatlarında kaddın bir amire sahip olurlar aancak iş ortamındaki bayanların yardımları vesileesiyle mevkilerini artırırlar. Yaşanacak güçlüklerin kimseyi daha da aazimli bir hale getireceğini, asla yıılmadan hayatının kontrolünü ele alacağını vee düşmanlarını alt edecek pek çook önem arz eden işte başaarı sağlayacağını da alamettir.

Rüyada Ayakkabının Topuğunun Kırılması

İkili ilişkilerde, aşk hayatında yaşanacak hayall kırıklıklarına, kalp acısına işaret eden rüya eevliliklerde bazı tartışmalar yaşanacağına ve bbu sebeple kişinin ruhsal ollarak iyi hissetmeyeceğine, mutsuzluğunu iş haayatına da yansıtacağına işaret eder.

Rüyada Topuklu Ayakkabı Giymek

 

Çalışma hayatı için yapılacak yeni plaanlara, gelişen durumların geleceği daha garanti altına almayya yardımcı olacağına, geçmiş zamanda yaşaanan sıkıntılı durumların bundan ssonra yine etmeyeceğine ve bireyin ççok daha mutlu ve huzur dolu birr hayata sahip olacağına işaret edeer. Topuklu ayakkabı giymek insanın çevresini ççok şaşırtacak kararlar alacağına ve yapmış olacağı hher şeyde yarınlarını düşünerek daha ggarantici, ayakları yere basacak şekildee hareket edeceğine alamet eder. Kudret sahibi bir kimseden yardım aalmak ve güzel bir yön çizip geleceğini iinşa edeceğine de tabir eder.

Yükselmek istemenin ve başarıyı yakalamak içinn devamlı çalışmanın, başkalarının üstüne çıkıp kendini kaanıtlamak isteğinin alametidir. Topuklu giymek cinsel açıdan çok cciddi fantezilere sahip olunduğunu, seks hakkında bastırılan dduyguların şahsı sürekli olarak rahatsız ettiğiini, özellikle yalnız kalındığında sıklıklaa bu fanteziler hakkında düşünüldüğünü bildirrir.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veya dilerseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Ölü Bebek Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...