Rüyada Tuvalet Temizlemek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada tuvalet temizlemek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Tuvalet Temizlemek ruya tabiri ve ruya yorumları tuvalet temizlemek rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada tuvalet temizlemek, iyi değildir. rüyayı gören şahsın sahip olduğu rahatlıığın ve huzurun kaçacağı anlamına gelmektedir. Kişi, işini kaybedecek, ekmeksiz ev aşsıız kalacaktır diye yorulur. Geçim sıkıntısına düşmeye, kıtlıkla karşı karrşı tarafa kalmaya, varını, yoğunu kaybetmeye, malli bir krizin içine düşmeye vee bu sebeple de büyük bbir çıkmazın içine girip, çaresiz kalmmaya delalet eder.

Rüyada Boklu Tuvalet Temizlemek

Rüyada boklu tuvalet temizlemek, rüyayı görenn kimsenin eline geçen fırsatları doğrru kullanamayacağı ve ayağına gelen kısmetleeri tepeceği bu sebeple de geçimm derdine düşeceği şeklinde delalet edder.

Rüyada Bok Temizlemek

Rüyada bok temizlemek de iyi şeyleree işaret etmez. Kısmetin kapanacağına, insanın fakirleşeceğine, evinde kaynayaan tenceresinin boş kalacağına, rüyayı göreniin hayatını idame ettirmekte büyük zzorluk yaşayacağına ve artan borçları neddeni ile alacakların kapısına dayanacağına tabbir eder.

Rüyada Tuvalet Temizlediğini Görmek

Rüyada tuvalet temizlediğini görmek, kötü vve zor günlerin yaşanacağına alamettir. rüyayı gören kimsenin cebindeki son kuruşşa varana kadar kaybedeceğine, ele güne muhttaç olacağına, bir lokma ekmek bulmaakta dahi zorlanacağına delalet eder.

 

Rüyada Tuvalet Pisliği Temizlemek

Rüyada tuvalet pisliği temizlemek, rüyayı görren insanın maddi zarara uğrayacağına, hem malından hhem de parasından kaybetmiş olacağına deelalet eder. Kişi, yıllarını verip, canını dişine takaarak ve alın teri dökerek kazandıklarını bir annda kaybedecek ve aç susuz kalaacak anlamına gelir.

Rüyada Bok Görmek

Rüyada bok görmek, rüyayı gören şahhsın başarısız olması nedeni ile hhem ekmeğinden hem de mutluluğundan ollacağına delalet eder.

Rüyada Tuvalet Yapmak

Rüyada tuvalet yapmak, şans olarak kabbul edilir ve rüyayı gören şşahsın işinde çok başarılı olacağına, hayaatı içerisindeki aksiliklerin ve engellerin oortadan kalkacağına, kısmetlerinin çoğalacağına, geleceğinin paarlak olacağına ve hayatın kendisi iiçin güzel ve büyük sürprizler hazırrladığına işaret eder.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veya dilerseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Benzinlik Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...