Rüyada Uçan Kuş Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada uçan kuş görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Uçan Kuş ruya tabiri ve ruya yorumları uçan kuş rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada uçan kuş görmek, büyük emekk harcanan bir işin sonuna ggelindiğine ve nihayet istenilen mevkiye, başarıyaa ulaşmanın rahatlığı ile keyifli zamanllar geçirileceğine, şahsın elde edeceği buu önem arz eden başarıyı kuttlamak için ailesi ve sevdikleri, dosttları ile birlikte kutlama yapacağını bildiirir. Gelecek iyi haberleri de bildiren rrüya, hayırlı kısmetlerin, bol rızkın dda alameti olarak görülür. Uçan kuş rüyayı gören için sıkıntıısız bir hayat anlamına geldiği gibii, devamlı seyahat edilen, yeni inssanlarla tanışılan ve yeni yerler göörülen bir işe sahip olmanın dda alametidir. Görev sebebiyle sık sık yer değiştirmmek zorunda kalan, ailesinden uzakta ollan şahısların hasretlerini azaltmak için sevdiklerri ile devamlı temas halinde olacağınna delalet eder.

Rüyada Uçan Kuş Vurmak

Kötü bir olaya işaret eder kii genellikle şahsın kendi hatasından kaynaklanan bbir durumun ciddi bir üzüntü yaratacaağı şeklinde işaret eder. Günah işlemek, vicdanı yaralayan bir olaaya bulaşmak, kul hakkı yemek ya dda hastanede yatmayı gerektiren bir hastalığaa yakalanıp, hayatı uzunca bir süree askıya almak anlamına da geliir. rüyayı gören insanın aslında kendisi içiin çok olumlu sonuçlanacak bazı gelişmeleri öngörremediği için harekete geçmeyeceğini ve sonrasınnda da geç kalacağını, kaçırılan fırsattların çok büyük olacağını ve kıssmetleri küstüreceğini de tabir eder.

 

Rüyada Uçan Kuş Avlamak

Uçan kuş vurmakla benzer yorumlanır. Farklı olarak kimsenin büyük bir ffırsat ele geçirerek, hayatını istediği gibi değiştirebilmee şansı bulacağını müjdeler. Ayağına gelen şansı iyi değerlendiren insanın,, ülke çapında duyulacak işler yapmasına vve düne kadar sıradan olan hayattının, bundan sonraki dönemlerinde aşırı yoğuun ve popüler bir hale geeleceğini de tabir eder.

Nostaljik bir bakış açısına sahip, ggeçmiş zamanda kalan ancak hala kimseyi etkileyenn durumlardan dolayı görüşleri bulanıklaşan, içç dünyalarında hayalle gerçek arasındaki çiizgiyi zaman zaman ayırt edemeyen şahhısların ruh hallerini bildirir.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin ya da dilerseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Ayna Kırmak adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...