Rüyada Unutmak

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada unutmak anlamı nedir? islami rüya tabirleri Unutmak ruya tabiri ve rüya yorumları unutmak rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada unutmak, rüyayı gören şahsın kafasınnın dağınık ve karışık olacağı anlamına gelmektedir. rüyayı gören kimsenin işi ve gelecceği ile çok haşır neşir olacağına, bu seebeple zihninin çok dolu olacağına, sosyall hayatından ve özel hayatınndan uzak kalmış olacağına tabir edillir. Rüyayı gören bireyin kendini neredeyse bütünüylle mesleğinde uzmanlaşmaya adayacağına bu uğurda saçlarının dökülmesinne neden olacağına rivayet eder.

Rüyada Cüzdan Unutmak

Uzun bir zaman önce başına geleen bir olayla ilgili bir sır saklayan rüyaa sahibinin, yakın bir zamanda rrahat bir nefes alacağına alaamettir.

Rüyada Bavul Unutmak

Rüyayı gören insanın gideceği bir yyoldan geri dönmesine ve varması gerektiği yere ullaşma kısmetine nail olamayacağına delalet ederr. rüyayı gören şahsın bismillah çekerek çıkacağğı bir yolun sonuna varamayacağına alamet eder vve şanssızlık olarak kabul edilir.

Rüyada Anahtar Unutmak

İyi şekillerde yorumlanmaz. Rüyayı gören şahsın maddi zarara uğrayacağğına bu sebeple yılların emeği iile edindiği evini ya da arabbasını kaybedeceğine, manevi olarak da çöküüntü içine düşeceğine, üzülmüş olacağına vve gözyaşı dökeceğine işaret eder.

 

Rüyada Ayakkabı Unutmak

Rüyayı gören bireyin hayatında olumlu değişimller olacağına, bireyin keyfinin ve rahatınnın yerine geleceğine, hayatının kolaylaşacağına, ticaretininn hızlanacağına, rüyayı gören kimsenin hhayırlı kısmet ve fırsat elde edeceeğine yorulur.

Rüyada Birşey Unutmak

Rüya sahibinin, iş hayatında ve aille hayatında karşısına çıkan olaylardan ötürü çook zor zamanlar geçirdiğine, çok bbüyük sıkıntılar yaşayarak kendisini çok yorduğğuna ve bu yüzden hem ruuhen hem bedenen dinlenmesi gerektiğine delalett eder.

Rüyada Çanta Unutmak

Bu rüya iki şekilde yorulur. Rüyayı gören kimsenin gitmeye niyetlendiği birr iş seyahatinden ya da tatilden vazgeçmeek durumunda kalacağı şeklinde kabul edilirkenn bir diğer yandan da işlerrin bozulacağına, insanın geçiminin zorlaşacağına vve rızkının da eksileceğine tabir eddilir.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veya bilginizi arttırmak için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Evleneceğin Kişiyi Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

Rüyalarımda sürekli bişeyler unutuyorum mesela; evdeyim ve anneme -anne okula güzel bir hırka ile gidebilir miyim? diye soruyorum annem tamam diyor. sonra bende karanlıkta elimde bir fener ile (tam olarak fener olduğunu görmedim)hırkamı giyiniyordum tam hazırım derken dışarıda okul servisini beklediğimde (havada aydınlık)üzerimdeki en sevdiğim hırka değil tişört olduğunu fark ettim servis geldiğinde -ağabey beni bekler misiniz ben çantamı unuttum dedim bu sefer çantamın içindeki kitapları ve yanlış çantayı almıştım (çok sinirim bozulmuştu)yani yanlış çanta derken ana okuldaki çocukların taşıdığı çantayı almıştım servise tekrar beni brakmasını istedim( braktıda) ama eve girince herşeyi ne yapacağımı unuttum ve servise çook geç kaldım ve ağladım


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...