Rüyada Uzay Gemisi Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada uzay gemisi görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Uzay Gemisi ruya tabiri ve rüya yorumları uzay gemisi rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada uzay gemisi görmek, hayalperestlikten vazgeçillmediği ve gerçekçi olmayan hayallerin peşine düşüldüğü içinn kimsenin zarara uğrayacağı anlamına gelmeektedir. Toplum nazarında dikkate alınmayan, etrafında alaay konusu olan davranışlarda bulunulduğuna ve bu ssebeple kişinin ailesinin de zor dduruma düştüğünün işaretidir. Rüyasında uzay gemisi gören insanlar aşırıı meraklı tavırları ile sevdiklerini bunaltan ve ggiderek yalnızlaşan insanlardır. Bazı yorumcular uzay gemisi gören birreyin yapmış olacağı çok farklı işlerle ün sahhibi olacağına ve zenginleşeceğine tabir ederller.

Rüyada Uzaya Gittiğini Görmek

Olayların neden sonuç ilişkilerini doğru çöözümleyemediği için insanın başına gelen sıkıntıları bir türrlü çözemediğine, işlerini istediği hale getiremediğinne tabir edilir. Uzaya gittiğini gören kimseler gerçekçi adımlarr atmak yerine hayalperest ve çocukça davranırlar. Aşısı alıngan, eleştiriye açık olmayan karrakteri nedeni ile rüyayı gören kişinin çevresindeki bireylerlee ilişkisinin de bozulmuş olacağına yorrumlanır. Uzaya gittiğini görenin malları ve pparası bereketli olmaz, elindeki avucundaki her şeyi boşş hayaller uğruna kaybeder.

Rüyada Uzay Boşluğu Görmek

 

İnançların ve değerlerin bir bir yıkılacağıına, bireyin depresif bir ruh haliine bürüneceğine ve bu sebeple dde bütün düzeninin bozulmuş olacağına işaretttir. Uzay boşluğu görmek, uzun sürecek sstabil bir hayata da tabir edilldiği gibi, iş verimliliğinin azalacağına, iinsanın maddi gelirinin çok düşeceğine, aiile içinde de maddi konulardan kkaynaklanan sevimsiz konuşmalar ve tartışmalar yaşanacağınaa yorulur. Uzay boşluğu görmek aynı zamanda booşa yapılmış olan yatırımlar nedeni ilee çok ciddi para ve maal kayıpları yaşanacağına da alamettir.

Psikolojik olarak uzay gemisi gören kimselerr gerçek ile hayal arasındaki o ince çizzgiyi bir türlü ayıramayan kimselerdir vee bu sebeple yaşama karşıı çok güçlü kalamazlar. Aşırı hassas ruhların ve zayıf ggüç mekanizmalarının işareti olan rüya aynı zamanda kimmsenin kafasına koyduğu şeyden vazgeçmediğine vee ne kadar yanlış daa olsa kendi yolunda ilerlediğinin, kkimseyi dinlemediğinin de işaretidir.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin ya da dilerseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Amca Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...